شاخص در ارتفاع ۱۶۹ هزار واحدی متوقف شد

کدخبر: 273464
اقتصادنیوز: شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و دومین روز اسفند ماه با رشد بیش از ۱۲۰۵ واحدی به پله ۱۶۹ هزار و ۱۱۵ واحدی رسید.
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری میزان، شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات بیست و دومین روز اسفند ماه با رشد بیش از ۱۲۰۵ واحدی به پله ۱۶۹ هزار و ۱۱۵ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۲ هزار و ۹۸۵ سهم اوراق بهادار به ارزش ۸ میلیون و ۸۱ هزار و ۴۵۸ در بیش از ۱۷۳ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

بر این اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۳۴۸ واحد، شاخص بازار اول ۱۵۲۷ واحد، شاخص آزاد شناور ۱۸۳۹ واحد، شاخص بازار دوم ۱۵۲۷ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۱۸۲ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۵۹، ۱۲۷ رشد را تجربه کرد.

نماد‌های پربیننده معاملات امروز نماد‌های فولاد مبارکه اصفهان، بانک ملت، ملی صنایع مس ایران، سایپا، پتروشیمی شازند، پالایش نفت اصفهان با روند صعودی و نماد پارس خودرو بدون تغییر به کار خود پایان داد.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از ۵ یک واحدی به پله ۲۰۹۵ واحدی سقوط کرد.

در بازار فرابورس نیز تعداد ۹۲۷ هزار و ۷۳۹ سهم اوراق بهادار به ارزش ۷ میلیون و ۴۴۲ هزار و ۸۸۵ ریال در بیش ۱۲۸ هزار نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز تجارت الکترونیک پارسیان کیش، کشت و دام قیام اصفهان، کشت و صنعت دشت خرم دره با روند منفی و نماد‌های سهامی ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی غدیر، صنایع فولاد آلیاژی یزد با روند مثبت به کار خود پایان دادند.
تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما