کدخبر: ۲۷۳۸۳۱ لینک کوتاه

۶۰ درصد بلیت قطار‌های نوروزی خریداری شده است

اقتصادنیوز: شناسنده گفت: طرح ویژه سفر‌های نوروزی از ۲۴ اسفندماه آغاز شد، اما هنوز ظرفیت‌های خالی در تاریخ‌ها، مسیر‌ها و قطار‌های مختلف موجود است و تا این لحظه فقط ۶۰ درصد بلیت‌ها خریداری شده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا، محمدرضا شناسنده،  رئیس ستاد هماهنگی قطار‌های نوروزی رجا اظهار کرد: از حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ایجادی توسط شرکت رجا برای  سفر‌های نوروزی  تا این لحظه فقط ۶۰ درصد بلیت‌ها خریداری شده و مابقی موجود است.

وی گفت: هموطنان با توزیع سفر خود در بازه زمانی مختلف علاوه بر بهره‌مندی از سفر با قطار، می‌توانند از تخفیفاتی که این شرکت در تاریخ‌ها و مسیر‌های مختلف نیز ارائه می‌دهد استفاده کنند.

‌رئیس ستاد هماهنگی قطار‌های نوروزی شرکت رجا با اشاره به نشست‌های منظم ستاد نوروزی شرکت  حمل و نقل ریلی  رجا اظهار کرد: با هماهنگی کامل برای خدمت رسانی مطلوب، در خدمت مسافران ریلی برای سفر با قطار‌های این شرکت هستیم.

شناسنده اضافه کرد: مسیر تهران- مشهد از تاریخ ۴ فروردین دارای ظرفیت خالی است و از تاریخ دوازدهم فروردین تخفیف مناسب وجود دارد.

وی ادامه داد: مسیر مشهد-تهران در همه روز‌ها دارای ظرفیت خالی است و در سایر مسیر‌ها هم روز‌های با تخفیف وجود دارد.

معاون اجرایی رجا افزود: برای نوروز امسال حدود یک میلیون و ۲۰۰ هزار صندلی ظرفیت ایجاد شده است که روزانه ۱۵۰ قطار (۷۳ حرکت بین شهری و ۷۷ حرکت حومه ای) در خدمت مسافران است.

رئیس ستاد هماهنگی قطار‌های نوروزی شرکت رجا گفت: هموطنان می‌توانند به صورت غیر حضوری (تلفنی ۱۵۳۹، اینترنتی و اپلیکیشنی) یا از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش، بلیت قطار را در سراسر کشور تهیه کنند.