کدخبر: ۲۸۳۰۲۱ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
پیش فروش بلیت قطار‌های مسافری از ۲۸ اردیبهشت ماه آغاز می شود

پیش فروش بلیت قطار‌های مسافری از ۲۸ اردیبهشت ماه آغاز می شود

اقتصادنیوز: معاون مسافری راه آهن از انجام پیش فروش بلیت قطار‌های مسافری برای ایام بعد از ۱۱ خرداد ۹۸ در موعد مقرر خبرداد و گفت: پیش فروش از روز شنبه ۱۰ صبح مورخ ۹۸/۲/۲۸ به صورت اینترنتی و توسط مراکز مجاز فروش بلیت قطار‌های مسافری انجام خواهد شد.

به گزارش اقتاصدنیوز به نقل از  خبرگزاری میزان، میرحسن موسوی اظهار کرد: پیش فروش بلیت قطار‌های مسافری مطابق برنامه برای ایام ۱۱ خرداد ۹۸ به بعد از روز شنبه ۱۰ صبح مورخ ۹۸/۲/۲۸همزمان به صورت اینترنتی و توسط مراکز مجاز فروش بلیت قطار‌های مسافری انجام خواهد شد.

معاون مسافری راه آهن در خصوص افزایش قیمت بلیت قطار‌ها تصریح کرد: موضوع افزایش بلیت که مدتهاست توسط شرکت‌های حمل و نقل ریلی درخواست شده است در حال بررسی و طی مراحل قانونی خود است و تاکنون در این باره تصمیمی اتخاذ نشده است.

وی افزود: از سال۱۳۹۴ تا تیر ماه ۱۳۹۷ قیمت بلیت قطار فقط ۱۰ درصد با مصوبه ستاد تنظیم بازار افزایش داشته است و در ایام پیک نوروز ۹۸ هم هیچ گونه افزایشی قیمتی صورت نگرفته است، این در حالی است که هزینه‌های شرکت‌های مزبور افزایش یافته و شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شرکت‌های حمل و نقل ریلی با هدف کاهش فشار اقتصادی به مردم از افزایش قیمت بلیت‌ها در نوروز سال جاری پرهیز کرده اند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند