برق ساختمان وزارت نیرو به زودی وصل می شود

کدخبر: 288696
اقتصادنیوز: سخنگوی صنعت برق گفت: قطعی یکی از فیدرهای برق فشار متوسط ایستگاه بیهقی باعث شد برق وزارت نیرو قطع شود که ناشی از نقص فنی در فیدر ساختمان وزارت نیرو بوده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری میزان، مصطفی رجبی مشهدی در خصوص قطعی برق وزارت نیرو اظهار کرد: قطعی یکی از فیدرهای برق فشار متوسط ایستگاه بیهقی باعث شد برق وزارت نیرو قطع شود که ناشی از نقص فنی در فیدر ساختمان وزارت نیرو بوده است

وی افزود: همکاران ما در حال بررسی موضوع هستند و با توجه به برق دار شدن ترانس مربوطه در ایستگاه وزارت نیرو به نظر می رسد تا دقایق آینده برق وزارت خانه وصل شود.

سخنگوی صنعت برق در پاسخ به سوالی مینی بر اینکه وزارت نیرو مولد برق دارد یا خیر خاطرنشان کرد: وزارت خانه دارای مولد برق و ایستگاه اضطراری است، اما در برخی موارد نقص فنی به گونه‌ای است که سیستم‌های حفاظتی و کنترلی را نیز در برمی گیرد که تا برقدار شدن مجدد این سیستم‌ها مدتی سپری خواهد شد.

رجبی مشهدی در خصوص دلایل عدم راه اندازی مولد اضطراری ساختمان وزارت نیرو گفت: نقص فنی به گونه‌ای بود که راه اندازی مولد اضطراری امکان پذیر نبود، اما با تلاش همکاران ما این مشکل رفع شده است.

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید