کدخبر: ۲۹۱۰۵۸ لینک کوتاه

آخرین وضعیت بارش ها در کشور /آسمان کدام استان ها بارانی است؟

اقتصاد نیوز: امروز برای ارتفاعات البرز در استان‌های سمنان، شرق مازندران، گلستان و شرق تهران بارش پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، براساس آخرین نقشه‌های هواشناسی، در ساعات بعدازظهر امروز برای ارتفاعات البرز در استان‌های سمنان، شرق مازندران، گلستان و شرق تهران بارش پراکنده باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش بینی می‌شود.

این شرایط را در ساعات بعدازظهر روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر و شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل و در ساعات بعدازظهر و اوایل شب جمعه تا یکشنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل شاهد خواهیم بود.

طی سه روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود که در منطقه زابل، سبب خیزش گرد و خاک خواهد شد. در همین مدت برای جنوب سمنان، شمال و شرق اصفهان، شمال یزد، قم و جنوب استان تهران وزش باد همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

بعدازظهر امروز و طی روز پنج شنبه با توجه به افزایش سرعت وزش باد بر روی کشور عراق و جنوب غرب کشور، وقوع گرد و خاک در جنوب غرب دور از انتظار نیست.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند