کدخبر: ۲۹۸۰۴۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

وعده زمانی معاون رئیس جمهور در مورد آزادراه تهران-شمال

معاون رئیس جمهور با تأکید بر اینکه تکمیل و بهره برداری از آزاد راه تهران - شمال یکی از اولویت‌های دولت است، گفت: براساس پیش بینی‌ها این پروژه طی ماه‌های آینده تکمیل می شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمدباقر نوبخت عصر جمعه از روند اجرای 8 کیلومتر باقیمانده آزادراه رشت - قزوین در محدوده منجیل در شهرستان رودبار بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه عدم تکمیل و بهره برداری از هشت کیلومتر باقیمانده این آزاد راه در ایام تعطیل و پیک مسافرت‌ها سبب ایجاد ترافیک سنگین و نارضایتی هموظنان شده است.

معاون رئیس جمهور با تأکید بر اینکه تکمیل و بهره برداری از این آزاد راه یکی از اولویت‌های دولت است، گفت: البته باید یادآور شوم که هشت کیلومتر باقیمانده به دلیل صعب العبور بودن نیازمند احداث تونل و پل است که دولت در تلاش است به رغم سختی کار هر چه سریع‌تر این پروژه بهره برداری و مورد استفاده هموطنان قرار گیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه تکمیل این مسیر نیازمند 400 میلیارد تومان اعتبار است، بیان کرد: از این مبلغ 200 میلیارد تومان آن برای امسال و مابقی نیز برای سال آینده تأمین می شود.

نوبخت با بیان اینکه براساس ارزیابی های صورت گرفته آزاد راه تهران - شمال طی ماه‌های آینده تکمیل می شود، ادامه داد: در سطح پروژه‌های مختلفی در زمینه راهسازی در حال انجام است.

معاون رئیس جمهور: آزاد راه تهران - شمال طی ماه‌های آینده تکمیل می شود

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند