کدخبر: ۳۰۹۳۵۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

محدودیت یک‌طرفه محورهای هراز و کندوان لغو شد

رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به شرایط پرحجم ترافیک، اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای هراز و کندوان لغو شد.

به گزارش اقتصادنیوز، علیرضا قدمی امروز درباره اجرای محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: باتوجه به شرایط پرحجم ترافیک، اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای هراز و کندوان لغو شد.

وی افزود: درحال حاضر تردد خودروها در محورهای مازندران به‌صورت پرحجم است.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به لغزنده بودن مقطعی محورهای مازندران، اضافه کرد: همچنین محدود گدوک محور سوادکوه و ولی‌آباد محور کندوان به‌صورت مه‌آلود بوده و با کاهش دید همراه است.

این مسؤول در مورد اعمال محدودیت‌های ترافیکی طی روزهای آینده در محورهای مازندران، گفت: براساس برنامه محورهای هراز و کندوان روزهای یک‌شنبه پنجم، سه‌شنبه هفتم و جمعه 10 آبان ماه امسال یک‌طرفه خواهد شد.

قدمی با اعلام اینکه تردد تمامی تریلی از محور هراز و همچنین تردد تمامی تریلی، کامیون و کامیونت کماکان از محور کندوان ممنوع است، تصریح کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روز پنج‌شنبه دوم تا جمعه 10 و همچنین از ساعت 6 تا 12 روز شنبه 11 آبان از محور هراز ممنوع خواهد بود.

وی به اعمال محدودیت‌های مقطعی ترافیک در محور کیاسر اشاره کرد و گفت: همچنین تردد تمامی تریلی‌ها به‌جز حاملان موادسوختی و فاسدشدنی از ساعت 8 تا 24 روز جمعه 10 آبان ماه از قائم‌شهر به تهران و بالعکس در محور سوادکوه ممنوع اعلام شده است.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به بارش‌ها خوشبختانه ریزش و رانشی در راه های مازندران گزارش نشد ولی توصیه ما به رانندگان پرهیز از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی استان است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند