کدخبر: ۳۱۶۹۲۵ لینک کوتاه

در سه ماهه پایانی سال جاری ایران خودرو بیش از ۳۴ هزار خودرو دوگانه سوز روانه بازار می‌کند

اقتصاد نیوز: ایران خودرو در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان، در سه ماهه پایانی سال جاری ۳۴ هزارو ۲۶۰ دستگاه خودروی دوگانه سوز تولید و روانه بازار می‌کند.

به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از تسنیم، فرشاد مقیمی مدیرعامل ایران خودرو در این باره گفت:‌ ایران‌خودرو قادر است متناسب با سیاست‌های دولت و به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و تامین ناوگان حمل  نقل عمومی، محصولات دوگانه سوز با شمارگان بالا تولید و عرضه کند. 

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در زمستان امسال، تعداد تولید روزانه انواع محصولات دوگانه سوز از جمله  سمند، 405،‌  پارس و آریسان روند افزایشی خواهد داشت، به گونه ای که از تعداد تولید روازنه 330 دستگاه در دی ماه، به 550 دستگاه در بهمن و 800 دستگاه در اسفند خواهد رسید. 

مدیرعامل ایران خودرو تاکید کرد: ‌درحال حاضر با توجه به مصوبه شورای اقتصاد و عقد تفاهم‌نامه بانک ملت و وزارت نفت در راستای تامین منابع مالی برای گازسوز کردن خودروها و نیز افزایش انگیزه اقتصادی این اقدام با توجه به بازنگری در قیمت بنزین، تقاضا برای خودروهای دوگانه سوز افزایش یافته است.

مقیمی خاطر نشان کرد: ‌‌خودروهای دوگانه‌سوز در ایران خودرو منطبق با استانداردهای روز جهانی تولید می‌شود و ‌هیچ گونه مشکلی از نظر تامین قطعات تولید خودروهای دوگانه سوز وجود ندارد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند