کدخبر: ۳۴۵۳۲۳ لینک کوتاه

وعده امیدبخش ر ئیس سازمان برنامه و بودجه درباره ساخت مسکن

اقتصادنیوز: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای استان اصفهان ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی را برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و ۳۰۰۰ واحد دیگر را برای روستائیان در نظر گرفتیم که جمعا ۴۰۰۰ واحد مسکونی در این استان کمتر از یک سال ساخته خواهد شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت، شامگاه (جمعه، ۶ تیر) در مراسم امضای تفاهم نامه ساخت مسکن با کمیته امداد در اردستان، اظهار کرد: کمیته امداد صیانت و پشتیبانی خوبی از محرومان دارد به همین جهت در حاشیه این سفر معنوی ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای افراد تحت پوشش کمیته امداد امام، احداث خواهد شد.

وی افزود: سازمان برنامه و بودجه از ساخت این مسکن ها پشتیبانی مالی می کند و کمیته امداد امام (ره) مشارکت فعالانه برای تامین مسکن مددجویان خواهد داشت و برای روستائیان که قادر به ساخت مسکن نیستند نهضت خدمت رسانی ساخت مسکن آغاز شده است که از سیستان و بلوچستان این نهضت شروع شد و در خراسان جنوبی  و کرمان این نهضت تداوم یافت و ۱۰ هزار کپرنشین را صاحب خانه کردیم.

 رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، گفت: برای استان اصفهان نیز ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی را برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و ۳۰۰۰ واحد دیگر را برای روستائیان در نظر گرفتیم که جمعا ۴۰۰۰ واحد مسکونی در این استان در کمتر از یک سال ساخته خواهد شد.

نوبخت خاطرنشان کرد: تفاهم نامه ساخت این ۴۰۰۰ واحد مسکونی با کمیته امداد کشور امضا خواهد شد و استاندار اصفهان نیز بر اجرای هرچه سریع تر این تفاهم نامه نظارت خواهند کرد تا در آینده‌ای نزدیک شاهد بهره برداری از این واحدهای مسکونی باشیم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند