سبد پیشنهادی خرید سهام در 3 شهریور 99/ پول های درشت بورس کجا می رود

کدخبر: 357480
اقتصاد نیوز : پول های درشت بازار سهام کجا رفته است؟امروز دوشنبه سوم شهریور اگر قرار بر خرید سهم است چه سهامی بهتر خریداری شود.

بازار سهام در هفته جاری تاکنون فقط بازده منفی داشته است،بسیاری از سهامداران به دنبال آن هستند که بدانند سهام خریداری شده آنان چه وضعیتی در آینده دارد؟ و از همه مهم تر چه سهامی می تواند برای سرمایه گذاری آنان بازدهی به دنبال داشته باشد؟در سبد پیشنهادی خرید سهام امروز تاکید بیشتر بر خرید فولادها و پتروشیمی ها است.این توصیه صندوق های دارای مجوز است اما سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری باید دقیق و با چشم باز انتخاب کنند.توصیه هایی از این قبیل به جهت نشان دادن یک راه است انتخاب و هزینه های آن بر عهده خریداران است.

خرید روز دوشنبه

پول های درشت بازار سهام کجا می رود؟

البته برخی تحلیل گران هم با استفاده از برخی نسبت ها مثل قدرت بالای خریدار و افزایش حجم به معرفی سهام های سبز در روزهای قرمز بورس پرداخته اند.بر اساس یافته های تحلیل گران این نسبت ها این در نمادهای غدام، غویتا، اپرداز، اتکای، وسبحان، آبادا، رتکو، وخاور، بالبر، شتوکا، درازک و کی بی سی دیده شده است.

از میان این نمادها نیز می‌توان به نماد غدام با میانگین خرید هر کد حقیقی حدود ۷۰ میلیون تومان و نسبت قدرت خریداران حقیقی به فروشندگان حقیقی ۶۹/ ۲ اشاره کرد. همچنین تابلوی این نماد نشان می‌دهد میانگین ۱۰ روزه سرانه خرید هر کد حقیقی آن حدود ۱۲ میلیون تومان بوده است. همچنین در مثالی دیگر می‌توان به نماد وسبحان با سرانه خرید هر حقیقی حدود ۴۳ میلیون تومان و نسبت قدرت خریداران حقیقی به فروشندگان حقیقی ۷۲/ ۱ اشاره کرد.

در واقع نسبت‌های بالای خریدار و ورود پول‌های درشت به سهام می‌تواند یکی از نشانه‌های رشد قیمتی آن باشد اما برای تشخیص آن نباید این نسبت‌ها را برای یک روز مد نظر قرار داد بلکه باید برای چند روز معاملات آن را زیر نظر داشت به این دلیل که افرادی که با پول‌های سنگین قصد خرید سهام را دارند سعی می‌کنند با چراغ خاموش وارد شوند و به اصطلاح زمانی که فروشنده خاصی در سهم وجود ندارد روند مثبت حرکتی را آغاز می‌کنند.

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما