هجوم زائران بدون ویزا به مرز شلمچه

کدخبر: 154073

عده‌ای از مردم بدون داشتن ویزا و عده‌ای بدون داشتن گذرنامه به پایانه مسافری شلمچه مراجعه کردند و از مسؤولان خواستار اجازه خروج را دارند.

به گزارش فارس، از روزهای قبل تمام مسؤولان امنیتی و مربوطه برای خروج زائران به سمت عراق و عزیمت به زیارت اربعین حسینی، ویزا و گذرنامه را به عنوان دو مدرک قانونی شرط دانسته‌اند.

این مورد بارها و بارها توسط مسؤولان و رسانه‌ها به زائران و مردم اطلاع‌رسانی شده است، اما این روزها مرز شلمچه شاهد تعداد زیادی از مردم است که بدون در دست داشتن مدارک قانونی به مرزها مراجعه کرده‌اند.

عده‌ای از مردم بدون داشتن ویزا و عده‌ای بدون داشتن گذرنامه به پایانه مسافری شلمچه مراجعه کردند و از مسؤولان خواستار اجازه خروج را دارند.

در روزهای گذشته که حسن روحانی رئیس جمهور کشور برای افتتاح پایانه مسافری شلمچه در میان زائران قرار گرفته بود، عده‌ای نیز عدم داشتن ویزا و اجازه خروج از مرز را به رئیس جمهور را اعلام کردند.

تعدادی از مردم بدون ویزا و مدارک قانونی پس از حضور در مرز شلمچه با کمک مسؤولان و توسط اتوبوس‌ها به عمق کشور بازگشتند.

گفتنی است که در مرز شلمچه ویزایی صادر نمی‌شود اما با این وجود تعدادی از مردم برای عبور و صدور ویزا به مرز شلمچه مراجعه می‌کنند.

ولی‌الله حیاتی فرماندار ویژه خرمشهر نیز از مردم خواست تا بدون مدارک قانونی در مرز شلمچه حضور پیدا نکنند و ویزا را از مبدا حرکت خود تهیه کنند.

 

تیتر یک
پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید