کدخبر: ۱۶۳۱۹۴ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

افشای نام عاملان تحریم تمرین استقلال

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه خسرو حیدری و سیدمهدی رحمتی عامل تحریم تمرینات این تیم هستند گفت: کادر فنی باید عذر کسانی که تمرین نکردند را می‌خواست.

به گزارش خبرنگار مهر، حسن زمانی درباره درخواست علیرضا منصوریان برای سکوت تا پایان این فصل از مسابقات لیگ برتر و پرداختی بازیکنان گفت: صحبت من بر اساس اسنادی بود که ذیحسابی باشگاه اعلام کرده بود. بر این اساس هیچ بازیکنی در این فصل کمتر از ۵۰ درصد نگرفته است. بعضی ها که عامل تحریم تمرین شده اند بیش از ۵۰ درصد گرفته اند.

وی درباره اینکه کدام بازیکنان عامل تحریم تمرین بوده اند، افزود: مهدی رحمتی و خسرو حیدری. آنها حتی حدود ۶۰ درصد مطالباتشان را گرفته اند. متاسفانه از بزرگانی که باید حرمت لباس استقلال را بیشتر از بقیه نگه دارند، این انتظار را نداشتیم که این تصمیم غلط را از عمان بگیرند و اینجا آنرا دامن بزنند. استقلال تیم کوچکی نیست. هواداران استقلال باید بدانند بعضی از این افراد دنبال منافع خود هستند و یک ذره هم تعصب ندارند.

زمانی ادامه داد: مطمئن باشید هیات مدیره قطعا درباره عواملی که این مسائل را ایجاد کرده اند، برخورد می کنند. نباید این مسئله را امنیتی کنیم. استقلال روی نوار پیروزی افتاده بود و داشت کارش را می کرد ولی یکی دو نفر این مسائل را ایجاد کردند.

عضو هیات مدیره استقلال تاکید کرد: حاضرم یکسال یک کلمه صحبت نکنم ولی دوستان حرمت لباس استقلال را نگه دارند. الان به مظلومیت استقلال پی برده ام. امسال پول داده ایم، ناز کشیده ایم، حتی بازیکنان را جریمه نکرده ایم و الان هم بدهکار شده ایم.

وی در گفتگو با رادیو ورزش با بیان اینکه جلسه هیات مدیره هفته آینده برگزار می شود، گفت : از کادر فنی تیم هم گلایه دارم. در یکی از مقاطع در سالهای قبل بعضی از بازیکنان می خواستند این برنامه را پیاده کنند و تمرین نداشته باشند ولی مربی وقت محکم پای کار ایستاد و به کسانی که حاضر به تمرین نشدند گفت، خداحافظ.

عضو هیات مدیره استقلال درباره اینکه منصوریان گفته بود بر قراردادها اشراف دارد و هیچ بازیکنی بیش از ۴۰ درصد نگرفته است؟  تاکید کرد: اصلا اینطور نیست. یکی از گلایه هایم از کادر فنی این است که چرا تیم تمرین نکرد. کادر باید لباسش را عوض می کرد و وسط زمین می رفت. هر بازیکنی هم که تمرین نمی کرد باید عذرش را می خواست. کادر فنی هم مطالبات قانونی اش را تا الان گرفته است.