کدخبر: ۱۷۴۷۵۷ لینک کوتاه

مسیرهای پر ترافیک بزرگراه های تهران در این ساعت

مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به ترافیک صبحگاهی در معابر پایتخت، آخرین وضعیت ترافیکی بزرگراه‌های پایتخت را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، بنابر آخرین نقشه ترافیکی پایتخت هم‌اکنون، بزرگراه حکیم مسیر غرب به شرق از بزرگراه ستاری تا خیابان اباذر و در ادامه از بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری تا بزرگراه چمران دارای حجم بالای تردد است.

همچنین بزرگراه رسالت مسیر شرق به غرب از خیابان ۱۶ متری دوم تا پل سیدخندان تردد با کندی صورت می‌گیرد.

در بزرگراه نواب مسیر جنوب به شمال از بلوار شهید چراغی تا تونل توحید به دلیل حجم بالای تردد خودروها شاهد ترافیک سنگین هستیم.

در بزرگراه چمران نیز در مسیر جنوب به شمال از شهرک آتی ساز تا نمایشگاه بین‌المللی تهران تردد وسایل نقلیه با کندی انجام می‌شود.

بزرگراه آبشناسان مسیر غرب به شرق از بلوار سردارجنگل تا بزرگراه یادگار امام و در ادامه از سعادت آباد تا خیابان فرهنگ نیز بار ترافیک سنگین است.

بر اساس این گزارش هم اکنون در بزرگراه صدر از بلوار کاوه تا بزرگراه مدرس ترافیک نیمه سنگین است و تردد خودروها با کندی انجام می‌شود.

پلیس راهور تهران بزرگ با توصیه به رانندگان عبوری برای رعایت فاصله طولی مناسب اعلام کرد در زمان ترافیک‌های طولانی تصادف جلو به عقب خودروها شایع‌ترین اتفاق رانندگی است که با در نظر گرفتن فاصله طولی مناسب می‌شود از وقوع آن جلو گیری کرد.