کدخبر: ۱۸۴۴۲۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

گلایه عجیب طاهری ازیک برنامه تلویزیونی: نگران الهلال‌ هستند تا پرسپولیس

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در آستانه بازی تیمش با نماینده عربستان به رویکرد یک برنامه تلویزیونی شدیدا اعتراض کرد.

به گزارش ایسنا، علی اکبر طاهری درباره ماجرای محرومیت مهدی طارمی و اخبار پیرامونش گفت: متاسفانه شرایط پیش آمده برای پرسپولیس دستاویزی قرار گرفته تا بعضی افراد با سوءاستفاده از فضای روانی پیش آمده و عدم اطلاعات کافی نزد افکار عمومی، هر چه دوست دارند به شکلی غیر مسئولانه در راستای اهداف خود، مطرح کنند. در این وضعیت شاهدیم که درست در شب قبل مهمترین بازی پرسپولیس و نماینده فوتبال ایران در دو، سه فصل اخیر، چنین افرادی به اظهارنظرهای نادرست و ارائه اطلاعات غلط می‌پردازند که حاصل آن نمی‌تواند غیر از آشفتگی هواداران و پرسپولیس، به سود حریف سعودی باشد. در این میان عملکرد برخی، کاملا این شائبه وتلقی را ایجاد می‌کند که آنها نگران الهلال هستند، نه پرسپولیس.

وی ادامه داد: بعضی افراد، در این شرایط حساس می‌آیند و با استفاده از برنامه‌های تلویزیونی یکسری حرف‌هایی می‌زنند و اظهارنظرهایی را مطرح می‌کنند که بخش اعظم آن نادرست است. آنها همچنین ادعاهایی را مطرح می‌کنند بدون آن که اطلاعی از اقدامات باشگاه داشته باشند. باشگاه پرسپولیس قطعا در موقع لزوم پاسخ‌های مناسبی برای این موارد خواهد داشت ولی اکنون هواداران بدانند که در راستای پیگیری‌ها و اقداماتی که در حال انجام است و به منظور جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده از مطالب و اطلاعاتی که ممکن است در صحبت‌ها مطرح شود به این مقدار بسنده می‌کنیم.

طاهری خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی با توجه به این که هواداران نگران هستند، نمی‌خواهیم فکر آنها را بیشتر مشوش کنیم. تا امروز با لطف و حمایت هواداران کار را پیش بردیم. از این‌جا به بعد هم به یاری خدا کار را با حمایت همین هواداران، درایت کادر فنی و همت بازیکنان ادامه خواهیم داد وان‌شاء‌الله پیروز از مصاف با الهلال خارج خواهیم شد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در پایان تصریح کرد: در چند روز اخیر مطالب نادرست زیادی علیه پرسپولیس مطرح شده است ولی در حال حاضر در کنار پیگیری تمام اقدام‌های لازم، از هواداران می‌خواهیم در این شب‌های عزیز و بزرگ که از بهترین زمان‌ها برای استغفار و دعا است، برای موفقیت تیم محبوب خود و کشورشان در بازی‌های پیش رو دعا کنند.