کدخبر: ۱۹۳۹۲۰ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

افتتاح اولین فروشگاه محصولات جام جهانی در مسکو

اولین فروشگاه محصولات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در شهر مسکو افتتاح شد.

الکساندر سوروخین، مدیر اجرایی کمیته سازماندهی جام جهانی 2018 روسیه، آنا بریتو، رئیس بخش برند‌ها و صدور مجوزهای فیفا و ساوین، سفیر رسمی جام جهانی 2018 روسیه در مراسم افتتاحیه اولین فروشگاه محصولات جام جهانی 2018 در مسکو حضور داشتند.

آلکسی سوروخین در مراسم افتتاحیه گفت: بسیار خرسند هستیم که اولین فروشگاه محصولات جام جهانی 2018 روسیه را در یک مرکز تجاری بسیار زیبا برای بچه‌ها افتتاح می‌کنیم. به زودی این فروشگاه در سن پترزبورگ و دیگر شهرهای میزبان رقابت‌ها افتتاح خواهند شد. محدوده فروشگاه‌های جام جهانی 2018 بسیار وسیع است و تمام میهمانان رقابت‌ها می‌توانند محصولات موردنیاز خود را خریداری کنند. نزدیک شدن به جام جهانی 2018 روسیه یک نقطه عطف و اتفاقی بسیار مهم است.

خبر دیگر از روسیه و جام جهانی 2018 حکایت از فعالیت 500 راهنمای گردشگری در نیژنی گورود یکی 11 شهر میزبان این رقابت‌ها است.

دیمیتری اسواتکوفسکی، معاون فرماندار شهر نیژنی گورود در این رابطه اظهار داشت: ما در حال مهیا کردن 500 راهنمای گردشگری محلی جهت همکاری با گردشگران و میهمانان جام جهانی 2018 روسیه در شهر نیژنی گورود هستیم. 50 نفر از میان این راهنمایان گردشگری مسلط به سه زبان خارجی هستند. بیست نفر نیز تسلط به زبان‌های روسی و چینی دارند. آنها در مرکز شهر نیژنی گورود و اماکن پربازدید حضور خواهند یافت تا خدماتی به گردشگران و هواداران فوتبال از سراسر جهان ارائه دهند.

جام جهانی 2018 روسیه در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال 1397 در 12 ورزشگاه 11 شهر برگزار خواهد شد. ایران در گروه B این رقابت‌ها با تیم‌های ملی پرتغال، اسپانیا و مراکش قرار داد.