کدخبر: ۱۹۷۳۶۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
سخت‌کوش‌ترین مردم جهان در کدام کشور‌ها زندگی می‌کنند؟+ نمودار

سخت‌کوش‌ترین مردم جهان در کدام کشور‌ها زندگی می‌کنند؟+ نمودار

نشریه فوربز سخت‌کوش‌ترین مردم جهان را بر اساس ساعات کاری آن‌ها در مدت زمان یک سال معرفی کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان نشریه فوربز در مطلبی نوشت: با پایان یافتن فصل تعطیلات سال نو میلادی، مردم شاغل به محیط کار خود بازگشته‌اند؛ اما کارمندان و شاغلان همه کشورها تعطیلات یکسانی ندارند. به عنوان مثال ساعت کاری در مکزیک در طول یک سال به طور میانگین 2246 ساعت و از همه کشورها بیشتر است. کارگران مکزیکی همچنین 467 ساعت بیشتر از کارگران آمریکایی کار می‌کنند.

در رتبه دوم سخت‌کوش‌ترین‌ مردم جهان، مردم کره جنوبی قرار دارند. دولت کره جنوبی در سالهای اخیر تلاش کرده است که ساعت کاری کارگران و کارمندان را کاهش دهد. اما همچنان مردم کره جنوبی مجبور هستند به طور میانگین 2113 ساعت در مدت یک سال کار کنند.

به دنبال ایجاد بحران مالی در یونان، به مردم این کشور لقب تنبل داده شد. این در حالی است که با بررسی ساعات کاری آنها مشخص شده است که یک فرد شاغل در یونان در طول یک سال 2042 ساعت کار می کند. این بدان معناست که مردم یونان، سخت کوش ترین مردم کل اروپا محسوب می شوند.

در آمریکا، ساعات کاری در طول یک سال برای هر کارگر 1779 است. این در حالی است که در کانادا، به طور میانگین کل ساعات کاری یک کارگر به 1691 ساعت می رسد. مردم فرانسه 1482 ساعت در طول سال کار می کنند. اما به نظر می رسد مردم آلمان اوضاع بهتری دارند؛ زیرا ساعت کاری سالانه یک کارگر در آلمان به طور میانگین 1371 ساعت است.

نمودار زیر پانزده کشور سختکوش جهان را بر مبنای میزان ساعات کاری آنها در سال رده‌بندی کرده است:

سخت کوش‌ترین مردم جهان در کدام کشور‌ها زندگی می‌کنند؟ + نمودار

نشریه فوربز تحقیقات درباره سخت کوش ترین مردم کشورهای مختلف را بر اساس اطلاعاتی از ساعات کاری کارگران و افراد شاغل آن کشورها در سال 2015 انجام داده است.