کدخبر: ۱۹۸۹۳۸ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

انفجار آیفون در دهان یک مشتری!

کلیک : در سال های اخیر باتری برخی گوشی های هوشمند شرکت های بزرگ با مشکل مواجه شده اند که در این میان می توان به انفجار باتری گلکسی نوت ۷ اشاره کرد. حال، انفجار آیفون در دهان یک مشتری خبرساز شده است.

محصولات اپل همواره به کیفیت بالای ساخت معروف هستند. تمامی قطعات محصولات این شرکت شامل نمایشگر، پردازنده و باتری از کیفیت بالایی بهره می برند. این موضوع حتی در رابطه با لوازم جانبی این شرکت نیز صادق است. 

در حالی که بسیاری از خریداران محصولات دیجیتال از این موضوع با خبر هستند، ولی ایجاد یک مشکل کوچک در یک دستگاه معروف می تواند برای سازنده آن دردسرساز شود. باتری یک از اصلی ترین قطعاتی بوده که احتمال خرابی آن وجود دارد. با معرفی آیفون 8 و 8 پلاس، خبرهایی مبنی بر خرابی باتری این دستگاه ها در اینترنت منتشر شد. باتری برخی از این مدل ها هنگام شارژ باد می کردند که خطر انفجار را افزایش می دادند. 

به تازگی انفجار آیفون دوباره تبدیل به سوژه ای داغ شده است.  باتری یک دستگاه آیفون 8 در دهان یک مشتری منفجر شد!

 

 ویدیویی از انفجار آیفون در یک فروشگاه منتشر شده که البته نسبت به موردهای قبلی متفاوت است. در این ویدیو یک مرد جوان در صف برای خریداری آیفون ایستاده است. به نظر می رسد وی قبل از انجام معامله قصد بررسی صحت این دستگاه را داشته است.

این فرد برای تست سلامت دستگاه مورد نظر، آن را درون دهان خود گذاشته و باتری آن را گاز می گیرد! این اقدام که برای اطمینان از اصل بودن باتری انجام شده، انفجار آیفون را در پی داشته است. 

این آیفون بعد از خروج از دهان این فرد آتش گرفته و منفجر می شود. در حالی که این اتفاق باعث ترس این مرد جوان شد، ولی خوشبختانه فردی در این حادثه صدمه ندید.