کدخبر: ۲۱۴۱۴۳ لینک کوتاه

جزئیات جلسه فراکسیون ولایی برای انتخابات هیئت‌رئیسه

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس جزئیات جلسه فراکسیون متبوعش درباره ورود به انتخابات هیئت رئیسه مجلس را تشریح کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از تسنیم، سید جواد ابطحی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به جلسه عصر روز گذشته این فراکسیون، گفت: اعضای فراکسیون درباره نحوه ورود به انتخابات هیئت‌رئیسه و معرفی کاندیدا‌ها هنوز تصمیم نهایی و قطعی خود را اتخاذ نکردند.

وی با بیان اینکه در این جلسه اعضای فراکسیون دیدگاه‌های مختلفی درباره ورود به انتخابات هیئت رئیسه مجلس برای اجلاسیه سوم داشتند، افزود: اکثریت اعضای فراکسیون معتقد بودند که باید به صورت مستقل در انتخابات هیئت‌رئیسه مجلس حضور داشته باشیم و برای همه مسئولیت‌های هیئت‌رئیسه کاندیدا‌ی مستقل معرفی کنیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: برخی از اعضا معتقد بودند که تنها برای برخی از سمت‌های هیئت رئیسه کاندیدا معرفی کنیم و تعدادی از اعضای فراکسیون نیز عنوان می‌کردند که لیست مشترک ارائه دهیم و با 2 فراکسیون دیگر(مستقلان ولایی و امید) ائتلاف کنیم.

ابطحی با بیان اینکه هیچ کدام از این تصمیمات هنوز در فراکسیون نهایی  نشده است، اظهار داشت: قرار است در جلسات بعدی فراکسیون نحوه ورود فراکسیون نمایندگان ولایی به انتخابات هیئت رئیسه مجلس مطرح و مورد بررسی قرار گیرد.