کدخبر: ۲۱۸۴۳۸ لینک کوتاه

تیم منتخب محبوب‌ترین بازیکنان جام جهانی در شبکه‌های اجتماعی + عکس

اقتصاد نیوز: در تیم منتخب جام جهانی ۲۰۱۸ از محبوب‌ترین بازیکنان شبکه‌های اجتماعی، حضور اسپانیایی‌ها پررنگ است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، با نزدیک شدن جام جهانی 2018 روسیه، حواشی مربوط به این رقابت‌ها هم در حال افزایش است، از جمله فعالیت هواداران هر یک از تیم‌ها در شبکه‌های اجتماعی و رجزخوانی آنها برای رقبا.

در همین راستا، نشریه مارکا، نگاهی انداخته به محبوب‌ترین بازیکنان حاضر در جام جهانی از نظر پربازدید بودن اخبار مرتبط با آنها در فضای مجازی از ابتدای فصل و محبوب‌ترین آنها در هر پست از زمین بازی را در قالب تیم منتخب محبوب‌ترین بازیکنان جام جهانی 2018 روسیه معرفی کرده است. اخبار مربوط به 11 بازیکن این تیم منتخب در اینترنت، از ابتدای فصل اخیر تا کنون بیش از 9 میلیون صفحه بازدید داشته و بیش از 70 میلیون ساعت زمان صرف خواندن آنها شده است.

بر این اساس، در تیم منتخب پرطرفدارترین بازیکنان جام جهانی، داوید دخه‌آ سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد با 73 میلیون بازدید درون دروازه قرار گرفته است. سرخیو راموس، کاپیتان اسپانیایی رئال مادرید با 105 میلیون صفحه بازدید و مس هوملس مدافع آلمانی بایرن مونیخ با 29 میلیون صفحه بازدید در مرکز خط دفاعی هستند. همچنین مارسلو مدافع برزیلی رئال مادرید با 452 میلیون صفحه بازدید در سمت چپ و هم‌تیمی اسپانیایی او دنی کارواخال با 45 میلیون صفحه بازدید در سمت راست خط دفاعی قرار دارند.

پل پوگبا هافبک فرانسوی منچستریونایتد با 115 میلیون صفحه بازدید به عنوان هافبک دفاعی تیم منتخب جام جهانی ایفای نقش می‌کند و کوین دی‌بروینه، هافبک بلژیکی منچسترسیتی را با 40 میلیون صفحه بازدید و کوتینیو، بال چپ برزیلی بارسلونا را با 176 میلیون صفحه بازدید به ترتیب در سمت راست و چپ خود دارد.

مثلث خط حمله تیم منتخب جام جهانی 2018 را نیز کسانی تشکیل نداده‌اند جز لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و محمد صلاح. صلاح مهاجم مصری لیورپول با 104 میلیون صفحه بازدید به عنوان گوش راست، رونالدو، مهاجم پرتغالی رئال مادرید با 1824 میلیون صفحه بازدید به عنوان گوش چپ و لیونل مسی مهاجم آرژانتینی بارسلونا با 686 میلیون صفحه بازدید به عنوان مهاجم نوک انتخاب شده‌اند.

در همین حال نشریه مارکا دیاگرامی از نتایج احتمالی بازی‌های مراحل حذفی جام جهانی 2018 بر اساس پیش‌بینی‌های صورت گرفته در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده که در آن تیم ملی آرژانتین به عنوان قهرمان احتمالی این رقابت‌ها معرفی شده است.