کدخبر: ۲۱۹۲۲۵ لینک کوتاه

برتری گوشی های گلکسی سامسونگ در بازار فروش

اقتصاد نیوز: دو گوشی گلکسی S۹ و S۹ پلاس سامسونگ به عنوان پرفروش‌ترین گوشی های هوشمند آوریل ۲۰۱۸ معرفی شده اند. این گزارش، ۱۰ موبایل پرفروش دنیا از برندهای دیگر را نیز مشخص می‌کند.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز، گلکسی S9 و S9 پلاس که در کنگره جهانی موبایل امسال به عنوان نسخه ارتقایافته گوشی های خانواده گلکسی اس 8 معرفی شدند، پرفروش‌ترین تلفن های هوشمند در ماه آوریل بوده‌اند. “Counterpoint” در گزارشی جدید این موضوع را تایید کرده است.

این مرکز در گزارش “Market Pulse April”، سهم هرکدام از برندهای دیگر از 10 گوشی پرفروش را مشخص کرده که در نوع خود جذاب است. عمده گوشی های حاضر در این لیست از دو برند سامسونگ و اپل بوده و تنها شرکت شیائومی با دو گوشی ردمی 5A و ردمی 5 پلاس، خود را در این لیست جای داده است.

مطابق با این گزارش، ظاهرا گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس با سهم 2.6 درصدی از محصولات فروخته‌شده، عملکرد خوبی در آمریکای شمالی، آسیا و اقیانوسیه داشته‌‌اند.

رتبه سوم تا پنجم در اختیار شرکت اپل و به ترتیب سه گوشی آیفون ایکس، آیفون 8 پلاس و آیفون 8 بوده و به نظر می‌رسد هم‌چنان موبایل های قدیمی‌تر همچون آیفون 6 و آیفون 7 در میان کاربران محبوب هستند. به گفته “Counterpoint”، تقاضا برای آیفون 7 نیز در کشورهای آمریکای جنوبی، آسیایی و آفریقایی هم‌چنان بالاست.

گلکسی S9

اما مورد جذاب به عملکرد بسیار خوب گوشی ردمی 5A مربوط می‌شود چرا که این تلفن هوشمند حتی در مقایسه با ردمی 5 پلاس (نوت 5) نیز عملکرد بهتری در سطح جهانی داشته است. در نهایت، کاهش قیمت گلکسی اس 8 و بازاریابی تهاجی سامسونگ همراه با پیشنهادهای مختلفی همچون ارائه پول سبب شده است تا بعد از گذشت بیشتر از یک سال، هم‌چنان فروش این تلفن هوشمند بالا باشد.