کدخبر: ۲۲۳۲۴۰ لینک کوتاه

گوشی موبایل با دوربین ۹ گانه در راه است! +عکس

​اقتصاد نیوز: گوشی موبایل شرکت Light با بهره‌گیری از فناوری دوربین L۱۶ این کمپانی، با دوربین پشتی ۹ گانه و توانایی‌های بسیار بالا در عکاسی، امسال عرضه می‌شود.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از گجت نیوز، دوربین Light L16 با 16 لنز را به یاد دارید؟ مطابق با گزارشی تازه، به نظر می‌رسد مهندسان می‌خواهند از این فناوری در تلفن هوشمندی که امسال روانه بازار خواهد شد، استفاده کنند. به لطف سرمایه‌گذاری قابل توحه فاکس کان در شرکتی کوچک، این تکنولوژی در گوشی موبایل شرکت Light با 9 دوربین به کار گرفته می‌شود.

 
گوشی موبایل شرکت Light

با توحه به گزارش “Washington Post”، این شرکت پیش‌تر نمونه اولیه موبایل خود را با 5 تا 9 لنز توسعه داده است که سیستم دوربین آن با عملکردی مشابه دوربین‌های DSLR در محیط‌های کم‌نور، می‌تواند تصاویر را با دقت بسیار بالای 64 مگاپیکسل ثبت کند. علاوه بر آن، مدیران با اشاره به افکت‌های پیچده عمق و توانایی‌های زوم بی‌نظیر، عرضه تلفن هوشمندی بدون رقیب در زمینه عکاسی را وعده داده‌اند.

هرچند، مثل دوربین L16 که با قیمت بسیار بالای 1950 دلار به فروش می‌رسد، گوشی موبایل شرکت Light نیز ارزان نخواهد بود. برای عملکرد درست تمام سنسورها، این سیستم نیازمند قدرت پردازشی بسیار بالایی است؛ موضوعی که بدون شک هزینه بالایی خواهد داشت.