کدخبر: ۲۲۴۲۴۱ لینک کوتاه

حکومت بحرین با اعزام شیخ عیسی قاسم به خارج موافقت کرد

اقتصادنیوز؛ وزیر خارجه بحرین در توئیتر خود نوشت: حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین با اعزام شیخ عیسی قاسم به خارج جهت مداوا موافقت کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ خالد بن احمد آل خلیفه وزیر امور خارجه بحرین در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت: حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین با اعزام شیخ عیسی قاسم به خارج جهت مداوا موافقت کرد.

وی افزود: این اقدام بر اساس رأی پزشکان معالج شیخ عیسی قاسم و تمایل شخص پادشاه صورت گرفته است.

آیت الله شیخ عیسی قاسم که از خرداد ۱۳۹۶ در منزلش در محاصره نیروهای نظامی بسر می برد یکشنبه گذشته در پی وخامت شدید اوضاع سلامت توسط آمبولانسی تحت پوشش امنیتی به یکی از بیمارستان های بحرین منتقل شده وطبق نظر پزشکان پس از عمل جراحی تا کنون در بیمارستان بستری است.

به گفته پزشکان شیخ دچار شکستگی در استخوان های لگن، خونریزی چشم و تورم و آب آوردن مفاصل بوده است و در خصوص بیمارهای مبتلا به پیشین نیز نیازمند درمان و معالجه منظم و مستمر است.

اهالی منطقه الدراز محله سکونت آیت الله شیخ عیسی قاسم که از خرداد ۱۳۹۵ درپی اقدام بحرین به سلب تابعیت و محاکمه شیخ محاصره بسر می برند در طی ۱۰ شب گذشته به همراهی مردم مناطق دیگر در مساجد و حسینه های مجالس دعا برپا نموده و شفای رهبر و مرجع خود را از خداوند خواستارند.