کدخبر: ۲۲۴۴۵۹ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
 3 جوان 19 ساله در دریای مازندران غرق شدن

۳ جوان ۱۹ ساله در دریای مازندران غرق شدن

اقتصادنیوز: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از غرق شدن سه جوان ۱۹ ساله در دو روز گذشته در دریای مازندران خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، سرهنگ پاسدار علیرضا باقری اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر غرق شدن دو نفر در محدوده پلاژ شهرداری نور، بلافاصله ماموران کلانتری 11 نور به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حادثه دو جوان 19 ساله به نام‌های محسن- ی و محمدرضا- ح� اهل استان کرمان که به همراه دو نفر از دوستانشان برای شنا به دریا رفته بودند، به دلیل آشنا نبودن به فنون شنا و شنا در خارج از محدوده طرح سالم سازی دریا غرق شدند.

باقری با اشاره به اینکه با حضور عوامل امدادی جسد نامبردگان به سردخانه منتقل شد، تصریح کرد: در پی کسب خبری دیگری از مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی برغرق شدن فردی در دریای بابلسر محدوده بهمنیر ، ماموران انتظامی این شهرستان سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی خاطرنشان کرد: ماموران با حضور در محل حادثه در بررسی‌های اولیه دریافتند، فردی به نام سید مهدی – الف 19 ساله که برای شنا به منطقه ممنوعه رفته بود به دلیل عدم آشنایی به فنون شنا غرق شده که با حضور گروه امداد و نجات جسد وی نیز به سردخانه منتقل شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران با هشدار به شهروندان و مسافرانی که برای شنا به دریا مراجعه می‌کنند از آنان خواست در زمان تعیین شده از طرح دریا و در مناطقی که ناجیان غریق در آنجا حضور دارند برای شنا استفاده کنند و با شنا کردن در مناطق ممنوعه و ساعات ممنوعه لذت مسافرت را برای خود و اعضای خانواده خود تلخ نکنند.