عضو فراکسیون امید مطرح کرد؛

پیشنهاد افزایش یارانه دهک‌های پایین تا 150 هزار تومان

کدخبر: 231507
اقتصادنیوز؛ الیاس حضرتی ضمن تاکید بر ضرورت رسیدگی به بیمه بیکاری جوانان گفت: می توان یارانه دهک های پایین جامعه را به ازای هر نفر، تا ۱۰۰ الی۱۵۰هزار تومان افزایش داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خانه ملت؛ الیاس حضرتی درباره وضعیت اقتصادی فعلی کشور گفت: فکر می کنم در شرایط فعلی اقتصاد کشور دولت باید اقدامات سریع و اورژانسی انجام دهد.  

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد:دولت باید به ارتقای نشاط اجتماعی در جامعه توجه کند و در حوزه سیاسی نیز باید اقداماتی مانند آزادی زندانیان سیاسی و روزنامه نگاران و همچنین رفع حصر  و رفع  ممنوعیت های برای رئیس دولت اصلاحات، انجام دهد.      

اقشار ضعیف جامعه از لحاظ درآمدی نباید زیر چرخ سنگین گرانی از بین بروند

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود:در حوزه سیاست خارجی ارتباط دولت باید با کشورهای همسایه و منطقه افزایش یابد.برای رفع مشکلات اقتصادی مردم باید منابع درآمدی جدید ایجاد شود و اجازه نداد که مردم مخصوصا اقشار ضعیف جامعه از لحاظ درآمدی زیر چرخ سنگین گرانی و تورم از بین برود.  

مشتری دست به نقد برای سوخت در مرزهای کشور وجود دارد

حضرتی تصریح کرد:پیشنهاد می دهم که قیمت سوخت افزایش نیابد بلکه باید میزان مصرف سوخت مدیریت و به هر خودرو 60لیتر سوخت در ماه براساس  کارت سوخت تعلق بگیرد چرا که در مرزهای کشور، مشتری دست به نقد برای سوخت وجود دارد و ارز حاصل را می توان تبدیل به ریال کرد تا صرف افزایش یارانه ها شود.

یارانه هر نفر تا 150هزار تومان می تواند افزایش داد

حضرتی در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، افزود:با منابع حاصل از مدیریت سوخت، می توان یارانه دهک های پایین جامعه را به ازای هر نفر تا 100 الی150هزار تومان افزایش داد و بخشی از منابه را برای بیمه جوانان بیکار اختصاص داد.

تیتر یک
  • مشاور نماینده احتمالی بایدن در امور ایران ارائه کرد؛

    اقتصادنیوز: علی واعظ، مشاور ارشد رابرت مالی، گزینه جو بایدن برای نمایندگی ویژه امور ایران ضمن بیان اینکه «دامنه تأثیر…

پیشنهاد اقتصادنیوز
اقتصادنیوز امروز به شما پیشنهاد ویژه ای درباره حوزه های مهم خبری می دهد
از دست ندهید