کدخبر: ۲۳۴۴۸۱ لینک کوتاه

ممنوعیت تردد از جاده آمل

اقتصادنیوز: رئیس پلیس راه شرق استان تهران از ممنوعیت تردد در جاده هراز از تهران به آمل خبر داد.

به گزار اقتصادنیوز به نقل از نمناک:رئیس پلیس راه شرق استان تهران در تشریح جزئیات این خبر گفت:تردد در محور هراز از تهران به سمت آمل ممنوع شد، اما هنوز مسیر آمل به تهران یک طرفه نشده است.رپورتاژ

سرهنگ سیاوش محبی اظهار داشت:باتوجه به تعطیلات چند روزه عید قربان و پایان هفته در محور هراز به دلیل کنترل بار ترافیکی برگشت، تردد از تهران به سمت آمل ممنوع شد، اما هنوز مسیر آمل به تهران یک طرفه نشده است.

رییس پلیس راه شرق استان تهران گفت:محدودیت تردد در محور هراز برای اولین بار به صورت آزمایشی از محل پیست اسکی آبعلی اجرا شده است، پیش از این محدودیت تردد خودروها در جاده هراز از محل سه راهی « مبارک آباد» آبعلی به سمت شمال اجرا می شد که مشکلاتی را برای کسبه و ساکنین هزار دشت و پیست اسکی آبعلی و شهرک های اطراف آن ایجاد کرده بود.

ممنوعیت تردد از جاده هراز

وی گفت:از ساعت 14 نیز تردد از آمل به سمت تهران یک طرفه می شود.

محبی اظهار داشت:این ممنوعیت تردد از تهران به سوی آمل تا ساعت 2 بامداد شنبه ادامه خواهد داشت و سپس این محور دو طرفه می شود.

وی ادامه داد:این محدودیت از ساعت 8 صبح تا 12 شب امروز برای خودروهای سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه اعمال شده است.

رئیس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک محور هراز را پر حجم خواند و گفت:ترافیک در محورهای فیروزکوه و امام رضا (ع) نیز پرحجم گزارش شده است.

وی از مسافرین خواست با زمان بندی مناسب بازگشت از سفر در روان بودن ترافیک به پلیس کمک کنند، تا از خطرات احتمالی نیز جلوگیری شود.