تروریست های هم پیمان ترکیه در سوریه به جان هم افتادند

کدخبر: 234990
اقتصادنیوز:عناصر گروه تروریستی مورد حمایت ترکیه در شهر عفرین سوریه به جان هم افتادند که در این درگیری شماری از آن ها کشته شدند.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، رسانه های محلی سوریه امروز دوشنبه اعلام کردند که در این درگیری که شب گذشته میان اعضای گروه احرارالشرقیه وابسته به گروه تروریستی ارتش آزاد در شهر عفرین در شمال غرب حلب اتفاق افتاد شماری از اعضای این گروه کشته و زخمی شدند.

برخی رسانه ها اعلام کردند: در این درگیری که به دلایل نامعلومی آغاز شد، یکی از مسئولان این گروه تروریستی به نام 'ابوغامد طالبان' و دو عضو دیگر کشته و شماری زخمی شدند.

مناطق اشغالی توسط تروریست ها و ارتش ترکیه در شمال سوریه شاهد هرج و مرج، کشتار، ترور و ناامنی گسترده ای است.

گروه های تروریستی زیر مجموعه ارتش آزاد مورد حمایت ترکیه در منطقه عفرین بارها به جان هم افتادند که سبب کشته شدن شماری از تروریست ها شده است.

این درگیری ها بیشتر بر سر غنایم و اموال مردم خارج شده از مناطق عفرین صورت می گیرد.

تروریست ها در این درگیری ها بارها از شهروندان به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند.

عملیات نظامی ارتش ترکیه در شمال غرب سوریه (عفرین) از 20 ژانویه 2018 (30 دی) آغاز شده که به گفته دولت آنکارا هدف از آن، نابودی عناصر 'حزب کارگران کردستان ترکیه' (پ.ک.ک)، 'حزب اتحاد دمکراتیک سوریه' (پ.ی.د)، 'یگان‌های مدافع خلق سوریه' (ی.پ.گ) و گروه تروریستی 'داعش' است.

بر خلاف اهداف مطرح شده از سوی آنکارا، گروه تروریستی داعش هیچ نیرویی در عفرین ندارد.

دولت دمشق عملیات نظامی ترکیه در عفرین و سایر مناطق شمال سوریه را اشغالگری می داند و خواستار خروج نیروهای ارتش آنکارا از خاک سوریه است.

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما