کدخبر: ۲۳۵۹۹۰ لینک کوتاه

فیفا از عملکرد ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ تشکر کرد

اقتصادنیوز : جیوانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با ارسال نامه ای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران، از حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب ، متن نامه رئیس فیفا خطاب به «تاج» که روز شنبه در تارنمای فدراسیون فوتبال کشورمان منتشر شده، به شرح زیر است:

«بدینوسیله از دریافت نامه فدراسیون فوتبال ایران در تاریخ 10 جولای (19 تیرماه) تشکر و قدردانی می کنم. نمایندگان فیفا و تیم های ملی شرکت کننده با خاطرات فراموش نشدنی بسیار و دوستی های جدیدی که در طول مدت اقامتشان در روسیه به دست آورده بودند به خانه برگشته و جام جهانی 2018 روسیه را که بهترین جام جهانی از نظر برگزاری مسابقات و کیفیت بالای فوتبال تاکنون است را رقم زدند. 

بدین وسیله از حضور تیم ملی شما در بیست و یکمین جام جهانی که پنجمین حضور تیم ملی فوتبال ایران در این تورنمنت ها نیز هست، قدردانی می کنم. جام جهانی 2018 روسیه جشن فراموش نشدنی فوتبال بود.

به تیم ملی فوتبال ایران که با حضورش در این تورنمنت، با نمایشی جذاب در ورزشگاه موردویا آرنای سارانسک به کار خود پایان داد در حالیکه رویای پیروزی را تا دقایق آخر بازی حفظ کرده بود، تبریک می گویم.

لطفا سلام و درود مرا به تمام کسانی که در حضور این تیم در جام جهانی نقش داشتند از جمله بازیکنان، کارلوس کی روش سرمربی، تیم پزشکی، کادر فنی و البته طرفداران برسانید.

چنین دستاوردی بدون شک نتیجه سخت کوشی، حرفه ای گری، توجه به جزئیات و همچنین عشق و علاقه به فوتبال است. تمامی این موارد منتهی به آینده ای امیدبخش و پر از موفقیت خواهد شد.

بهترین ها را برایت آرزو می کنم و مشتاقانه منتظر دیدار دوباره شما در ماه آینده در مراسم جوایز بهترین های فوتبال فیفا – 2018 لندن هستم.»