کدخبر: ۲۳۹۶۰۲ لینک کوتاه

طعنه راموس به رونالدو؛ هیچ وقت بخاطر کارت قرمز گریه نکردم !

اقتصاد نیوز:رونالدو در دیدار لیگ قهرمانان اروپا مقابل والنسیا با کارت قرمز مواجه شد و از زمین بازی اخراج شد. او به همین دلیل هنگام خروج از زمین گریه کرد که این صحنه در رسانه های جهان بازتاب زیادی داشت اما در همین حال همبازی قبلی او نیز به او طعنه زده است.

به گزارش اقتصاد نیوز،در شروع فصل جدید لیگ قهرمانان و در نخستین بازی گروه هشتم، والنسیا در خانه خود مغلوب یوونتوس ده نفره شد. اتفاق ویژه این مسابقه اخراج رونالدو بود. رونالدو که آمار خوبی در زمان حضورش در لالیگا مقابل والنسیا داشت، در اولین مسابقه اش با پیراهن یووه در لیگ قهرمانان، ناکام ماند. ستاره پرتغالی در دقیقه ۲۹ از زمین بازی اخراج شد و با چشمانی اشک بار زمین مسابقه را ترک کرد.این اولین اخراج رونالدو در لیگ قهرمانان بود.این در حالی است که مدافع رئال مادرید در دریافت کارت زرد و قرمز در تمام بازی های خود صاحب یک رکورد جالب شده است.

سرخیو راموس که در بازی رئال مادرید با رم که چهارشنبه شب برگزار شد و یک کارت زرد گرفت در پایان بازی گفت:من در طول دوران بازی های خود کارت های زرد و قرمز زیادی گرفتم و بارها از زمین اخراج شدم اما هیچ گاه برای این موضوع گریه نکردم!» راموس در حالی به رونالدو طعنه زده که در دوران حضور این مهاجم پرتغالی یکی از دوستان نزدیک او بود.