کدخبر: ۲۴۳۴۵۹ لینک کوتاه

ادامه داشتن جنگ لفظی فرخ‌نژاد و علیزاده

اقتصادنیوز: دعوا‌های اینستاگرامی هفته گذشته بین حمید فرخ‌نژاد و علی علیزاده، دیروز با انتشار یک گفتگو از این بازیگر سینما ادامه یافت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از پندار آنلاین: دعوا‌های اینستاگرامی هفته گذشته بین حمید فرخ‌نژاد و علی علیزاده، دیروز با انتشار یک گفتگو از این بازیگر سینما ادامه یافت. حمید فرخ‌نژاد در مصاحبه با تی‌وی پلاس از نظرات انتقادی‌اش درباره مسائل اقتصادی گفته و از خودش دفاع کرده است. او شدیدا به علیزاده حمله کرده و گفته تنها مستغلات تحت مالکیت او، یک آپارتمان ۱۶۰ متری در خیابان پاسداران تهران است. او سپس علی علیزاده تحلیل گر سیاسی را به باد انتقاد گرفته است.

نکته جنجالی این مصاحبه، جمله‌ای است که فرخ‌نژاد در دفاع از مسائل مالی خودش می‌گوید: «.. یک کلامش اینه که میگن فلانی (با اشاره به خودش) سرمایه‌داریه که پول‌ها رو از مملکت می‌بره [بیرون]. من هنوز زیر ۱۰ هزار دلاری که ماهیانه باید برای خانواده‌ام بفرستم، زاییده‌ام! توی این وضعیت!» علیزاده همین بریده ۱۵ ثانیه‌ای را در توئیترش منتشر کرده و نوشته است: «حقوق یک کارگر در ایران ماهی ۹۰۰ هزار تومن معادل ۶۰ دلار است. یعنی فرخ‌نژاد ماهیانه یک قلم فقط حقوق ۱۶۷ خانواده کارگری را از ایران خارج می‌کند و برای آقازاده‌هایش به آمریکا می‌فرستد.» او در توئیتی دیگر هم نوشته است: «[این پول]از درآمد ۹۰ درصد مردم آمریکا بیشتر است... از جیب ایران فقیر تحت تحریم برمی‌دارد و به جیب تحریمگر ثروتمند می‌ریزد.» او سپس دلیل خشم حمید فرخ‌نژاد را از بالا رفتن قیمت دلار، به منافع شخصی او مرتبط دانسته و نوشته انتقادات او خودخواهانه است نه از سر دلسوزی.