کدخبر: ۲۵۷۶۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

کمک سردار آزمون در تحقق رویای یک هوادار روسی + عکس

اقتصاد نیوز:سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی با مشارکت در پروژه تحقق یک رویای باشگاه روبین‌کازان به دیدار هوادار معلول این تیم رفت.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه روبین‌کازان روسیه، رگینا از دوران کودکی طرفدار روبین‌کازان است، اما به دلیل مشکلات جسمی که دارد، نمی‌تواند با حضور در ورزشگاه بازی‌های این تیم را تماشا کند و از تلویزیون به تماشای آنها می‌نشیند. به همین خاطر آزات، برادر رگینا تصمیم گرفت تا خواهرش را شگفت‌زده کند و نامه‌ای به باشگاه روبین‌کازان به بهانه پروژه تحقق یک رویا نوشت.

براساس این گزارش، سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی تیم روبین‌کازان پاسخ نامه برادر رگینا را داد و نوشت: «تیم (روبین‌کازان) مرا شگفت‌زده کرد و امیدوارم بیشتر از این شاهد چنین چیزهایی باشیم و تا جایی که می‌توانیم با رگینا ملاقات کنیم. اکنون دوست دیگری در کازان دارم، او یک پری واقعی است، زیرا روحی برای خرافات یا خشم ندارد. بابت دیدار با رگینا بسیار خوشحالم».

دیدار سردار آزمون با هوادار معلول روبین‌کازان در یک رستوران برگزار شد. رگینا سپس به محل تمرین تیم روبین‌کازان رفت و با استقبال کادر فنی و بازیکنان این تیم مواجه شد. حالا سردار آزمون و رگینا دوستان هم در کازان هستند.