کدخبر: ۲۶۱۷۲۱ لینک کوتاه

طرح گزینه های بزرگ برای هدایت تراکتورسازی

پس از استعفای تقوی از مربیگری تراکتور سازی تبریز حالا رسانه ها از احتمال ورود سرمربیان بزرگ فوتبال جهان به این باشگاه خبرهایی منتشر می کنند.

به گزارشاقتصاد نیوز،تیم فوتبال تراکتورسازی پس از استعفای محمدتقوی باید هر چه سریعتر سرمربی خود را انتخاب کند تا این مربی وارد تبریز شده و تمرینات آماده‌سازی این تیم را در دست بگیرد.

مسئولان تراکتورسازی به فکر یک گزینه خارجی پر سر و صدا و کارنامه‌دار خارجی هستند و از همین رو باب مذاکره را با گاس هیدینک هلندی باز کرده‌اند تا وی را به استخدام تراکتور دربیاورند.

هیدینک در دنیای فوتبال مربی شناخته شده و بزرگی است که اکنون در تیم زیر 21 سال چین فعالیت می‌کند و برای پیوستن به تراکتورسازی باید با مسئولان فوتبال چین به توافق برسد.

این مربی سابقه حضور در آسیا را دارد و به خوبی با شرایط قاره کهن آشنا است. کره جنوبی در مقطعی هیدینک را به عنوان سرمربی بالای سر خود می‌دید که با این مربی توانست به مقام چهارم جام جهانی نیز دست پیدا کند.

هیدینک سابقه هدایت چلسی را در کارنامه دارد. وی دو بار دسالهای 2008-2009 و 2015 - 2016 آبی‌های لندن را هدایت کرده است.

مذاکرات اولیه با این مربی نام آشنا انجام شده و باید ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد و آیا مسئولان تراکتورسازی می‌توانند این مربی بزرگ و نامدار را به تبریز بیاورند یا خیر.