کدخبر: ۲۶۲۳۰۳ لینک کوتاه

یک مقام دولتی: مسئولان از گرانی مطلع هستند

اقتصادنیوز: نماینده ویژه رئیس جمهور در امور اقلیت‌های دینی گفت: مسئولان از سختی‌های امروز کشور مانند بیکاری وگرانی و... مطلع و در صدد رفع آن هستند.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر،علی یونسی عصر یکشنبه در شورای اداری شهرستان آق قلا اظهار کرد: هر جایی که احساس می‌کنیم ستمی به ما شده است حق داریم مطالبات خود را بیان کنیم، تمام مطالبات شما جمع بندی می‌شود و به رئیس جمهور تقدیم می‌شود.

وی با بیان اینکه استقبال پرشور از رئیس جمهور موجب مایوس شدن دشمنان می‌شود، افزود: امسال سال سختی در پیش داریم و شاید سال بعد هم این شرایط سخت ادامه داشته باشد، اما باید این نکته را بدانیم که این شرایط سخت هم مانند سایر شرایط سخت گذشته ازبین می‌رود و شرمندگی آن برای افرادی می‌ماند که مردم را دراین شرایط ناامید می‌کردند. 

یونسی گفت: مسئولان از سختی‌های امروز کشور مانند بیکاری وگرانی و... مطلع هستند و در صدد رفع آن هستند، اما بیشتر این مشکلات به کشور ما تحمیل شده است همانطور که جنگ وتحریم‌ها به ما تحمیل شد.

وی ادامه داد: همانطور که از جنگ تنها خاطراتش باقی مانده از شرایط امروز هم همین گونه خاطراتش باقی خواهد ماند.

یونسی گفت: امروز انقلاب به ۴۰ سالگی رسیده، اما خیلی‌ها فکر می‌کردند طولی نمی‌کشد که از بین می‌رود به همین دلیل وقتی پیشرفت‌های انقلاب را دیدند آشوب به راه انداختند و سعی کردند در کشور تفرقه اندازی کنند. 

وی افزود: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی تمام ملت ایران با تمام تنوع قومیتی لبیک گفتند و هیچ کس در آن زمان خود را شیعه و سنی و... معرفی نکرد بلکه همه با هم زیر یک پرچم بودند. 

نماینده ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی مذهبی گفت: علت اینکه رهبری به رئیس جمهور اجازه دادند برجام را به نتیجه برسانند این بود تا جنگی رخ ندهد و ما تحریم نشویم و دولت هم به خوبی توانست این کار را به نتیجه برساند.

یونسی اظهار کرد: دست آورد برجام از ملی شدن صنعت هم مهمتر بود چرا که اگر محقق نمی‌شد جنگ رخ می‌داد.

وی افزود: تلاش دولت کاهش دادن این سختی‌ها و تبدیل کردن این تهدید‌ها به فرصت هاست تا به خودکفایی برسیم و وحدت را بیشتر به نمایش بگذاریم.

نماینده ویژه رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی مذهبی اظهار کرد: استان گلستان بهترین نمونه وحدت و همدلی ملی است که مردم آن مسالمت جویانه در کنار هم زندگی می‌کنند.