کدخبر: ۲۶۴۳۱۴ لینک کوتاه

یک فرمانده ارشد سپاه: شاه اختلاس می‌کرد و رشوه می‌گرفت/انقلاب اسلامی کارش درست است

اقتصادنیوز؛ محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه، با اشاره به گفته یکی از مسئولان مبنی بر اینکه باید فساد را از دامان نظام بزداییم، چنین اظهاراتی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: نظام فاسد نیست، این افراد هستند که فاسدند، نظام شاهنشاهی فاسد بود که شاهش اختلاس می‌ کرد و رشوه می‌ گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ محمدرضا نقدی روز چهارشنبه در مراسم رونمایی از تولیدات فرهنگی سپاه عاشورا، افزود: برخی از نفوذی‌ها می ‌خواهند در آستانه 40 سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی صف های طویل خرید گوشت در کشور به وجود بیاورند و کاری کنند که در زندگی مردم مشکل ایجاد شود. 

وی با بیان اینکه کشور در زمان حاضر با دو مشکل نفوذی‌ها و عملیات روانی دشمن مواجه است، اظهار داشت: باید توجه داشت که تهاجم فرهنگی غرب علیه ایران که از سال ها پیش راه افتاده است، به طور کامل شکست خورده است. 

نقدی عملیات رسانه ‌ای دشمن در داخل را سناریویی ظریف و پیچیده دانست که در قالب آن می ‌خواهند القا کنند که فساد در جمهوری اسلامی همه ‌جا را فرا گرفته است. 

وی با اشاره به گفته یکی از مسئولان مبنی بر اینکه باید فساد را از دامان نظام بزداییم، چنین اظهاراتی را مورد انتقاد قرار داد و گفت: نظام فاسد نیست، این افراد هستند که فاسدند، نظام شاهنشاهی فاسد بود که شاهش اختلاس می‌ کرد و رشوه می‌ گرفت. 

نقدی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی کارش درست است و ما هم استقلال داریم و هم آزادی، اضافه کرد: این خودمان هستیم که با انتخاب‌ های خود مشکل درست می ‌کنیم. 

وی با بیان اینکه رسیدن انقلاب اسلامی به 40 سالگی از 22 بهمن 57 مهمتر است، گفت: در طول تاریخ هیچ یک از انقلاب‌ها به نتیجه نرسیدند و یا دوام نیاوردند، اما انقلاب اسلامی مردم ایران با پایمردی آحاد مردم در وفاداری به نظام و تحمل سختی ها پس از 40 سال با صلابت و اقتدار پیش می رود که در جهان بی نظیر است. 

نقدی با اشاره به اینکه آمریکا هم اکنون 50 میلیون گرسنه دارد، افزود: مردم ایران اسلامی با تمام مزاحمت‌ها و تحریم هایی که متحمل می شوند و با وجودی که همه قدرت‌ها علیه‌ این نظام جنگیدند، امروز به این شکوه و عظمت رسیده است.