کدخبر: ۲۷۰۲۴۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
تغییر آرایش نیروی‌زمینی به وضعیت هجومی و واکنشی

فرمانده نیروی‌زمینی ارتش اعلام کرد:

تغییر آرایش نیروی‌زمینی به وضعیت هجومی و واکنشی

اقتصادنیوز؛ سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش با تغییر ساختار جدید، به نیرویی متحرک هجومی و واکنش سریع تبدیل شده و چابکی، تحرک و کار آمدی را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ امیر سرتیپ کیومرث حیدری در هفتمین نشست سالانه مسئولان دفاتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح که در ستاد نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برگزار شد، اظهارداشت: امروز صراط مستقیم برای ما پیروی از منویات و اوامر ولی امر مسلمین جهان است پس بهترین نعمت، نعمت ولایت است.

نیروی زمینی ارتش متحرک شده است

وی به اهمیت اصول ولایت مداری، عدالت محوری و شایسته سالاری در نیروی زمینی ارتش اشاره کرد و افزود: در حکم انتصاب فرمانده نیروی زمینی از سوی مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) سه ویژگی مهم چابکی، تحرک و کار آمدی تاکید شد، نیروی زمینی ارتش نیز بلافاصله تمامی برنامه های این نیرو را برابر مطالبه فرماندهی معظم کل قوا اجرایی کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اجرایی شدن طرح های لبیک یا امام خامنه‌ای (حفظه الله تعالی) در این نیروی، خاطرنشان کرد: ۳۰ طرح که اکثرا در راستای ارتقا معیشت کارکنان است در این نیرو طراحی و در حال اجرا است.

حیدری تاکید کرد: نیروی زمینی ارتش با تغییر ساختار جدید، به نیرویی متحرک هجومی و واکنش سریع تبدیل شده و چابکی، تحرک و کار آمدی را در دستور کار خود قرار داده است.