کدخبر: ۲۷۱۵۹۰ لینک کوتاه

مشکلات اقتصادی مردم را از نظام جدا نمی‌کند

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: مشکلات نمی تواند مردم را از نظام جدا کند ولی اگر مسئولان به وظایف خود به درستی عمل نکنند پاسخ درخوری از مردم خواهند گرفت.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، حجت الاسلام محمدعلی سالاری در نشست ستاد یوم الله ۱۲ فروردین با بیان اینکه مردم نظام را مدیریت می کنند، افزود: مردم ما هشت سال جنگ را پشت سر گذاشته و تحریم ها را تحمل کردند و دست از نظام برنداشتند.
وی حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نشانه حمایت از نظام دانست و اظهار داشت: اگر مسئولان قدر این نعمت حمایت مردم را ندانند، این نعمت برمی گردد.
وی با اشاره به وضعیت نابسامان بازار، گفت: طبقه متوسط جامعه در حال حذف و تبدیل شدن به طبقه ضعیف است و فاصله بین اغنیا و ضعفا در حال افزایش است.
حجت الاسلام سالاری اظهار داشت: در این شرایط ملت، وحدت و همدلی مسئولان و پایبندی آنان به قانون را می طلبد بنابراین هر کس به قانون عمل نکرده و فضای جامعه را ملتهب کند آب به آسیاب دشمن ریخته است.
وی با تاکید بر امیدآفرینی و دوری از التهاب، افزود: هر کس که در برابر امر ولی فقیه بایستد خلاف شرع انجام داده بنابراین باید به جای ایجاد جو التهاب در بین مردم به داد آنها رسید.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان شمالی با بیان اینکه از هم نشینی با دشمن چیزی نصیب مردم نمی شود، گفت: از دریای غیرقابل اعتماد دشمن، چیزی عاید نظام و مردم نمی شود.
حجت الاسلام سالاری با قدردانی از حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: امسال افزایش 40 درصدی حضور مردم را در راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی داشتیم.
وی 12 فروردین را جزو مظلوم ترین روزهای تاریخ دانست و گفت: باید کار بیشتری در این حوزه صورت گیرد.
حجت الاسلام سالاری با اشاره به همزمانی 12 فروردین سال 98 با شهادت امام موسی کاظم (ع) اظهار داشت: در این راستا ویژه برنامه های این روز متناسب با این 2 مناسبت اجرا می شود.
در این نشست اعضای حاضر در جلسه پیشنهادها و برنامه های مورد نظر خود برای این روز را ارائه کردند.