نجات 64 نفر از کولاک در خراسان شمالی

کدخبر: 274354
اقتصادنیوز: مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: در عملیات امدادرسانی دیشب این جمعیت به گرفتار شدگان در برف و کولاک، 64 نفر نجات یافتند.

به گزارش اقتصادنیوزمحسن نجات بامداد سه شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: دیشب امدادگران هلال احمر استان در چند حادثه به یاری حادثه دیدگان شتافتند که این حوادث شامل برف و کولاک، سیلاب و حوادث جاده ای بود.

وی با بیان اینکه بیشترین مشکل برف و کولاک در محور بجنورد- شوقان بود، تصریح کرد: شب گذشته ده ها دستگاه خودرو در این مسیر فرعی گرفتار برف شدند که امدادرسانی به آنان تا ساعاتی پس از نیمه شب ادامه داشت. 

وی خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر استان در حادثه برف و کولاک شب گذشته در هفت محور به 64 نفر از مسافران جاده ای امداد رساند.

نجات اظهار داشت: همچنین دیروز به 6 مورد تصادف جاده ای توسط جمعیت هلال احمر امداد رسانی شد که بیشتر آن واژگونی خودرو بود که در این حوادث 28 نفر مصدوم شدند.

وی افزود: امدادگران این جمعیت در 2 مورد حادثه سیل و آبگرفتگی منازل روستایی در مناطق سنخواست و اسفراین نیز 17 نفر را نجات دادند.

نجات گفت: با دریافت گزارش گم شدن 2 چوپان در ارتفاعات مانه و سملقان، تیم های امداد کوهستان این جمعیت دیشب به منطقه اعزام شدند که متاسفانه هنوز یکی از این مفقود شدگان پیدا نشده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت: در مجموع دیروز و دیشب این جمعیت با به کارگیری 24 تیم در حادثه های مختلف امدادرسانی کرد. 

 

تیتر یک
از دست ندهید
بلیط هواپیما