کدخبر: ۲۷۷۰۳۱ لینک کوتاه

۷۰ نفر از آبیک به مناطق سیل زده اعزام شدند

اقتصادنیوز: امام جمعه شهرستان آبیک از اعزام یک گروه ۷۰ نفره از شهرستان آبیک به مناطق سیل زده خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام محمد امینی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران درباره اقدامات انجام شده نهاد نماز جمعه آبیک در زمینه کمک به سیل زدگان اظهار داشت: با توجه به فراخوان صورت گرفته توسط دفتر امام جمعه شهر آبیک تا به امروز مبلغ چهار میلیارد ریال جمع آوری شده که با توجه به استقبال مردم امیدواریم این رقم تا پنج میلیارد ریال هم ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه اقدامات نهاد نماز جمعه آبیک در مناطق سیل زده به سه دسته تقسیم می‌شود، افزود: یک قسمت اقدامات مربوط به اعزام پتو، لباس و غذا، قسمت دیگر مربوط به تاریخ لوازم منزل و قسمت سوم مربوط به اعزام تجهیزات شهری می‌شود.

امام جمعه آبیک عنوان کرد: در حوزه تهیه و ارسال لوازم منزل هماهنگی‌های لازم با نماینده ولی فقیه در استان لرستان انجام شده که بدین وسیله لوازمی مانند یخچال، اجاق گاز و غیره به مناطق سیل زده ارسال شود.

وی با اشاره به اینکه کمک‌های محدود به استان لرستان نمی‌شود و به دو استان دیگر سیل زده یعنی خوزستان و گلستان هم ارسال می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به کمک‌های مردمی که توسط مردم شهر آبیک صورت گرفته به دنبال این هستیم که تجهیزات شهری مناسب برای استان‌های سیل زده هم ارسال کنیم.

میرامینی گفت: در حوزه تغذیه و توزیع غذا هم روزانه پنج هزار پرس غذا در بین مردم مناطق سیل زده توزیع می‌شود.

امام جمعه آبیک تصریح کرد: در حوزه اعزام نیروی انسانی هم یک گروه ۷۰ نفره به مناطق اعزام شده‌اند که ۴۰ نفر به پل دختر و ۳۰ نفر به حمیدیه اعزام شده‌اند.

وی افزود: امیدواریم با اقدامات انجام شده بتوانیم گامی کوچک در راستای خدمت رسانی به مردم مناطق سیل زده انجام داده باشیم.