کدخبر: ۲۷۷۹۳۴ لینک کوتاه

نایب رییس فراکسیون امید:

نباید در زمین آمریکا بازی کنیم و حلقه‌های ترامپ علیه ایران را تکمیل کنیم

اقتصادنیوز: نایب رییس فراکسیون امید در مورد احتمال رای منفی مجمع تشخیص مصلحت نظام به پالرمو بعد از تحریم سپاه توسط آمریکا گفت: نباید این موضوعات را به هم ربط داد. ما باید بر اساس منافع ملی خود عمل کنیم.

به گزارش اقتصادنیوز، محمدرضا تابش در گفت‌وگو با عصر ایران ادامه داد: آمریکایی‌ها برای خوش خدمتی به اسرائیل و نتانیاهو چنین تصمیمی گرفتند و در روز پاسدار با نگاه خصمانه این تصمیم خود را عملی کردند.

نماینده اردکان در مجلس افزود: من اگر جای اعضای مجمع بودم به پالرمو رای مثبت می‌دادم. چرا که معتقد هستم ما نباید در زمین آمریکا بازی کنیم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات خاطر نشان کرد: ما نباید در ادامه خواست آمریکایی‌ها عمل کنیم. آنها به دنبال ایجاد تنگنای مالی برای کشور ما هستند. ما نباید خودمان مسیر را برای آنها هموار کنیم.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس تصریح کرد: عدم تصویب اف.ای.تی. اف می‌تواند آمریکا را در رسیدن به هدف‌هایش که همان تحریم‌ ایران است کمک کند.

وی گفت: ما باید بر اساس منافع ملی عمل کنیم البته مجمع تشخیص مصلحت نظام در این زمینه صاحب اختیار است.

تابش ادامه داد: ما نباید اقدام‌های غیرعقلانی ترامپ را تشدید کنیم. ما نباید با تصمیم‌های خود حلقه‌های ترامپ علیه ایران را تکمیل کنیم. بلکه با تصویب اف.ای.تی.اف، تنگناها را رفع کنیم.