کدخبر: ۲۷۸۹۸۲ لینک کوتاه

طرح شماتیک احتمالی ترکیب پرسپولیس مقابل الاهلی

​اقتصاد نیوز:پرسپولیس امشب در لیگ قهرمانان آسیا یک بازی مهم و حساس مقابل نماینده عربستان دارد.انتخاب ترکیب مناسب،دغدغه سرمربی کروات سرخ پوشان تهرانی است.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، فصل برای پرسپولیس به سخت‌ترین روزهایش رسیده و برانکو، کار دشواری برای انتخاب بازیکنانش دارد.آن‌ها در لیگ برتر، باید پیاپی به سراغ رقبای بزرگ بروند و در لیگ قهرمانان هم از میزبانی مقابل الاهلی محروم بودند.پرسپولیس پس از توقف مقابل ذوب آهن و قبل از بازی بزرگ با سپاهان، باید امشب روبروی الاهلی قرار بگیرد و نتیجه این بازی، نقش مهمی در سرنوشت صعودشان خواهد داشت. برانکو و تیمش، نمی‌خواهند برای دومین بار در فاصله 5 روز امتیاز از دست بدهند و در لیگ قهرمانان هم کارشان سخت شود.

برانکو برای بازی با الاهلی، احتمالا از ترکیب مشابهی نسبت به بازی با ذوب آهن استفاده می‌کند.خط دفاع پرسپولیس، مشکلی برای این مسابقه ندارند و تغییری هم در آن ایجاد نخواهد شد. مثلث کامیابی‌نیا، نوراللهی و ترابی هم با عملکرد خوب‌شان، همچنان بخشی از ترکیب برانکو در بازی‌های مهم هستند. راس خط هافبک پرسپولیس مثل بازی گذشته احتمالا بشار رسن حضور دارد. بشار در بازی‌های آسیایی، نمایش خوبی داشته و با وجود استراحت سروش رفیعی مقابل ذوب آهن، همچنان بشار برای این مسابقه گزینه اصلی برانکو در خط هافبک محسوب می‌شود.

ماریو بودیمیر، شرایط بازی پیدا کرده و با تیم تمرین می‌کند. با این حال، بعید است برانکو روی او فشار بیاورد و برای بازی با الاهلی، در ترکیب اصلی قرار بگیرد. احتمالا او بازی را از روی نیمکت شروع می‌کند و در صورت نیاز، نیمه دوم برای سرخپوشان به زمین خواهد رفت. با این شرایط و در صورت نداشتن آمادگی کافی بودیمیر، سیامک نعمتی همچنان زوج علیپور در خط حمله پرسپولیس است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل الاهلی