کدخبر: ۲۷۹۰۲۲ لینک کوتاه

قیمت پلی استیشن ۵ چقدر است؟

اقتصاد نیوز:طبق اعلام معمار ارشد کنسول‌های سونی، قیمت کنسول نسل بعدی این شرکت با توجه به سخت افزار استفاده شده در آن قیمتی توجیه پذیر و مناسب خواهد داشت.

پلی استیشن ۵ قیمتی مناسب خواهد داشتبه گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، نسل هشتم کنسول‌های بازی برای شرکت سونی در پلی‌استیشن ۴ خلاصه می‌شود که از سال ۲۰۱۳ به بازار عرضه شده و یکی از پرفروش‌ترین کنسول‌های بازی تاریخ لقب گرفته است. حال پس از گذشت ۶ سال و موفقیت‌های بسیار سونی با پلی‌استیشن ۴، چه در فروش و چه در ساخت بازی، این شرکت به دنبال تولید کنسول نسل نهم خود تحت عنوان پلی‌استیشن ۵ است.

تقریبا از سال گذشته اخبار و شایعات پیرامون نسل بعدی کنسول‌های بازی سونی و مایکروسافت شروع شد و ویژگی‌ها و قابلیت‌های نسل نهم کنسول‌های بازی خانگی به یکی از داغ‌ترین مباحث در فضای مجازی تبدیل شد. چند روز پیش شرکت سونی در عملی غیر منتظره برای اولین بار اطلاعاتی از کنسول پلی‌استیشن ۵ را منتشر کرد، این شرکت با اشاره به چند ویژگی این کنسول، شایعه معرفی پلی‌استیشن ۵ در تابستان سال جاری را تقویت بخشید و حالا همه منتظر انتشار اطلاعات بعدی از این کنسول هستند.