مربی ورزش حساب شاگردش را خالی کرد

کدخبر: 281020
اقتصادنیوز: رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد گفت: مربی ورزشی در یاسوج با در اختیار داشتن کارت بانکی شاکی و سوء استفاده از اعتماد وی، در چند مرحله اقدام به خرید اینترنتی کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، سرگرد روح الله شهبازی‌پور روز چهارشنبه اظهار داشت: شهروند یاسوجی با در دست داشتن مرجوعه قضایی به این پلیس مراجعه کرد و بیان کرده که به صورت غیرمجاز از حسابش مبالغی برداشت شده و خواهان پیگیری موضوع است.

وی افزود: پس از اخذ اظهارات شاکی و انجام تحقیقات اولیه توسط کارشناسان پلیس فتا استان، مشخص شد مبلغ 15 میلیون ریال از حساب وی طی چند مرحله به صورت غیرمجاز برداشت شده که طی اقدامات صورت گرفته، متهم که مربی ورزشی شاکی بود شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی احضار شد.

سرگرد شهبازی‌پور بیان کرد: در این پرونده متهم با در اختیار داشتن کارت بانکی شاکی و سوء استفاده از اعتماد وی اقدام به فعال نمودن رمز اینترنتی آن کرده و طی چند مرحله خرید اینترنتی انجام داده بود.

وی از شهروندان خواست از واریز مبالغ زیاد به حساب‌هایی که بیشتر با آن سروکار دارند و یا رمز اینترنتی آن فعال است، خودداری کنند.

رئیس پلیس فتا کهگیلویه و بویراحمد از شهروندان خواست اطلاعات مالی و بانکی‌شان را با دقت نزد خود نگهدارند و رمز کارت را به صورت دوره‌ای تغییر داده و ضمن فعال نمودن امکان دریافت پیامک، از تراکنش‌های انجام شده حساب خود مطلع شوند.

وی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس اینترنتی www.cyberpolice.ir بخش تماس با آنها درمیان بگذارند.

 

تیتر یک
  • آخرین وضعیت متغیرهای تورم ساز

    اقتصاد نیوز:در فاصله نیمه پاییز تا ابتدای نیمه زمستان کفه ی ترازو ی ارکان تشکیل دهنده ی نقدینگی به سمت شبه پول سنگین…

از دست ندهید
بلیط هواپیما