کدخبر: ۲۸۱۶۵۸ لینک کوتاه

نظر محافظ مایکل جکسون درباره پرونده آزار جنسی

اقتصاد نیوز:محافظ شخصی مایکل جکسون می‌گوید خیلی سخت است که این خواننده در مزرعه نورلند در کنار کودکان تنها بوده باشد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ایران آرت، مت فیدس محافظ شخصی سابق مایکل جکسون، ستاره از دنیا رفته‌ی پاپ، درباره اسرار غافلگیرکننده در خصوص پرونده تجاوز جکسون به کودکان روشنگری کرد. او می‌گوید چنین چیزی غیر ممکن و باور نکردنی است.

نظر محافظ مایکل جکسون درباره پرونده آزار جنسی او

فیدس می‌گوید ادعا‌های "وادوید رابسون" ۳۶ ساله و "جیمز سیفچاک"، ۴۰ ساله درباره این که مایکل جکسون در کودکی به آن‌ها تجاوز کرده "نادرست" و "توجیه ناپذیر" است، زیرا مایکل جکسون هیچ وقت تنها نبود و همیشه یک گروه ۱۰۰ نفره از بادیگارد‌ها و در حدود ۱۵۰ کارمند همیشه همراه و ملازم او بودند.

آنطور که تابناک باتو نوشته، مت فیدس گفته است: خیلی سخت است که جکسون به تنهایی در کنار کودکان در مزرعه نِورلند، جایی که ادعا می‌شود تجاوز‌ها رخ داده باشد، تنها بوده باشد.

فیدس می‌گوید: هواداران مایکل جکسون نمی‌توانستند برای دیدن مایکل از سدّ ما (گروه امنیّتی) عبور کنند، او در سفر با دوستان، خانواده و پرستار هایش هم تنها نبود، و همیشه یک گروه در سفر آن‌ها را همراهی می‌کرد.

در هفته‌های اخیر اسنادی به دست آمده که نشان می‌دهد در گفته‌های سازندگان مستند افشاگرانه مایکل جکسون و دو شخصی که مایکل جکسون را به آزار جنسی متهم کرده‌اند، تناقضات و گاف‌های زیادی دیده می‌شود و به گفته خانواده مایکل جکسون، آنها این داستان ساختگی را درست کرده‌اند تا بفروشند و دیده شوند.

از این رو خانواده و مدیر اجرایی بنیاد مایکل جکسون، شکایت علیه دن رید کارگردان مستند "ترک نورلند" را مورد لحاظ قرار می‌دهند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند