کدخبر: ۲۸۴۲۸۷ لینک کوتاه

جلسه سرنوشت ساز برانکو در باشگاه

اقتصاد نیوز:سرمربی کروات سرخپوشان لحظاتی پیش وارد باشگاه شد تا گفتگویی با مدیران تیم داشته باشد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ که موفق شده برای سومین فصل پیاپی عنوان قهرمانی لیگ برتر را برای این باشگاه به ارمغان بیاورد، طبق برنامه از پیش اعلام شده از دقایقی پیش جلسه ای با مدیران تیم برگزار کرد.

گفته می‌شود در این جلسه برانکو برای تمدید قرارداد و در صورت توافق در این زمینه، برنامه تیم برای فصل آینده اعم از اردوی آماده سازی و نقل و انتقالات بازیکنان و لیست ورود و خروج خود را اعلام کند.

پیش از این قرار بود لیست بازیکنان بعد از دیدار با سپاهان در جام حذفی در اختیار باشگاه قرار گیرد اما در صورتی که در جلسه امروز توافق برای همکاری و تمدید قرارداد صورت گیرد، احتمالا او لیست خود را نیز در اختیار باشگاه قرار خواهد داد تا مذاکرات برای تقویت تیم صورت گیرد.

برانکو یک فصل دیگر با باشگاه قرارداد دارد اما این قرارداد بر پایه این خواهد بود تا باشگاه موفق شود منابع مالی مورد نظر برای پرداخت مطالبات را فراهم کند. باشگاه البته بی میل نیست تا در صورت توافق با سرمربی موفق خود، قرارداد او را به مدت سه فصل دیگر تمدید کند. باید دید در پایان جلسه امروز چه خروجی از آن خارج خواهد شد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند