کدخبر: ۲۸۶۶۹۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
با شلیک یک گلوله به ایران، خاورمیانه جهنم می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی:

با شلیک یک گلوله به ایران، خاورمیانه جهنم می‌شود

اقتصادنیوز؛ سیدحسین نقوی حسینی، عضو اصولگرای کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه آمریکایی‌ها پیام سلیمانی‌ها را شنیدند و از ترس جنگ با ایران را لغو کردند، هشدار داد: اگر در خاورمیانه گلوله‌ای به سمت ایران شلیک شود خاورمیانه جهنم می‌شود.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از فارس؛ سید حسین نقوی حسینی در خطبه‌های پیش از نماز عبادی سیاسی جمعه قرچک و مصادف با روز قدس، اظهار داشت: عظمت و اقتدار نظام و ملت ایران دست رنج حضرت امام خمینی است که بعد از گذشت چهل سال ثمرات آن را می‌بینید.

حسین نقوی

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس گفت: راهپیمایی روز قدس سال 98 پرشورتر از سال‌های قبل بود، همه آمدند، از شهر و روستا در مراسم حضور داشتند تا از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند.

وی گفت: همه اقشار مختلف علی‌رغم تحریم، فشارها و مشکلات معیشتی آمدند تا به دشمن نشان دهد که این عوامل هیچ خلعی در اراده مردم ایران نخواهد داشت.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس افزود: شورای امنیت ابزاردست قدرت‌های دنیا است، استکبار جهانی ابزارهای جهانی را دست گرفتند تا به مسلمان جهان فشار بیاورند، از یهودیان استفاده ابزاری کردند و گفتند مورد آزار و اذیت قرار گرفتند که این موضوع از ریشه غلط است، چراکه غربی‌ها باهم جنگیدن و همدیگر را کشتند چه ربطی به مسلمانان دارد.

مبارزه سنگ در برابر موشک تمام‌ شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: علت ناراحتی آمریکا از ایران این است که محور مقاومت در مقابل خواسته‌های آمریکا ایستادگی می‌کند، اسرائیل دیگر قدرت ایستادگی در مقابل حزب‌الله را ندارد، شما مشاهده می‌کنید این کشور دیگر توان مبارزه 24 ساعته با حزب‌الله را ندارد.

نقوی حسینی بیان داشت: حضرت امام خمینی با ابتکار خود آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به‌روز قدس نام‌گذاری کرد تا مردم فلسطین تنها نباشد تا فریاد آزادی‌خواهی فلسطین در جهان طنین‌انداز شود.

وی گفت: در فلسطین مبارزه موشک در مقابل موشک است، مبارزه سنگ در موشک تمام‌شده است، اسرائیل بابت مبارزه موشک در مقابل موشک از مردم فلسطین و حزب‌الله ترس دارد و جرات مبارزه با مسلمانان را ندارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: اسرائیل عضو هیچ کنوانسیونی نیست و هیچ‌کس با اسرائیل کاری ندارد، ایران از ابتدای توافق برجام به همه توافقات خود پای بند بوده ولی استکبار به توافقات خود اصلاً عمل‌نکرده است.

وی تأکید کرد: رژیم نامشروع اسرائیل عضو هیچ نهاد بین‌المللی نیست و به هیچ‌کس پاسخ‌گو نیست و آمریکایی‌ها از اسرائیل حمایت می‌کنند چراکه 70 درصد پول‌های دنیا در اختیار یهودیان آمریکا است و آن‌ها رئیس‌جمهور آمریکا را مشخص می‌کنند و علت حمایت آمریکا از اسرائیل این موضوع است.

گلوله‌ای به سمت ایران شلیک شود خاورمیانه جهنم می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس یادآور شد: اگر ایران در سوریه با داعش و غیره  جنگ نمی‌کرد در تهران  با آن‌ها جنگ می‌کردیم، شهدای مدافع حرم در جهت حمایت از امنیت و خاک ملت ایران جنگیدن و به شهادت رسیدند.

وی افزود: در تاریخ آمریکا نداریم وقتی اعلام جنگ می‌کند آن را لغو کند، آن‌ها پیام سلیمانی‌ها را شنیدند و از ترس ایران جنگ را لغو کردند، 6 سال پیش گفتم آمریکا جرات شلیک به سمت ایران را ندارد.

نقوی حسینی گفت: اگر در خاورمیانه گلوله‌ای به سمت ایران شلیک شود خاورمیانه جهنم می‌شود. چراکه اقتدار نظامی ایران در دنیا زبانزد است.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس اظهار داشت: زمانی که سلاح ایران ژ3 بود هیچ کاری نتوانست کند حال که قدرت اول موشکی در منطقه و جزو کشورهای اول هستیم کاری نمی‌تواند انجام دهند.

مذاکره مسیر خاری ملت ایران است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: مسیر کشور در نیمه دوم سال تغییر خواهد کرد، شما ایران آن را مساعد خواهید کرد.

وی تصریح کرد: بنده به‌صراحت اعلام می‌کنم جنگ انجام نمی‌شود و مذاکره‌ای هم صورت نخواهد گرفت، چرا که مذاکره مسیر خاری ملت ایران است.

وی اذعان داشت: یک‌بار در مذاکره همه‌چیز را دادیم دیگر مذاکره نخواهیم کرد، چراکه آمریکا غیرقابل‌مذاکره است.

نماینده مردم شهرستان‌های قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: مدیران دغدغه خدمت‌رسانی به ملت ایران را داشته باشند و مشکلات آن‌ها را رفع کنید و رضایتمندی آن‌ها را جلب کنید.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند