کدخبر: ۲۸۶۸۷۳ لینک کوتاه

برگزاری دادگاه حمله کننده به ۶۰ زن تهرانی به اتهام افسادفی الارض+عکس وفیلم

اقتصادنیوز:جلسه دادگاه حسین راستگویی متهم ۴۱ ساله که به وسیله درفش ایجاد رعب و وحشت و جرح عمدی در بین زنان تهرانی می‌کرد، در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی محمدمقیسه برگزار شد.

 

مردی با درفش به ۶۰ زن تهرانی حمله کرد! + فیلم و عکس
رویداد۲۴  جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حسین راستگویی متهم به فسادفی‌الارض صبح امروز به ریاست قاضی مقیسه در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب برگزار شد.

قاضی مقیسه با بیان این مطلب گفت: متهم حسین راستگویی، ۴۱ ساله متأهل و ساکن تهران از طریق ایراد جرح عمدی نسبت به تعداد بیش از ۶۰ نفر از بانوان تهرانی در نقاط مختلف شهر تهران با سلاح سرد، ایجاد رعب و وحشت می‌کرده است.
 
مردی با درفش به ۶۰ زن تهرانی حمله کرد! + فیلم و عکس
قاضی مقیسه افزود: با شکایت ۶۰ نفر از شکات، رسیدگی به این پرونده بصورت علنی در حال رسیدگی است و پس از رسیدگی رأی نهایی در مهلت مقرر قانونی صادر خواهد شد.

سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در دوم آبان‌ماه سال گذشته اعلام کرده بود: در پی چندین فقره جرح بانوان در مناطق مختلف شهر تهران توسط راننده موتورسیکلت با استفاده از یک جسم تیز، اقدامات ویژه پلیسی برای دستگیری این متهم در اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ آغاز شد.

وی افزود: کارآگاهان با اقدامات فنی، سرانجام این شخص شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش در منطقه خانی آبادنو تهران، در ساعت ۲۳ روز سه شنبه یکم آبان ماه سال گذشته دستگیر شد.

متهم در همان تحقیقات اولیه صراحتاً به ارتکاب جرم اعتراف کرده است.
این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند