کدخبر: ۲۸۷۸۸۶ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد
انبار ۵۰۰ متری ابزار آلات شرق تهران در آتش سوخت

انبار ۵۰۰ متری ابزار آلات شرق تهران در آتش سوخت

اقتصادنیوز - انبار ۵۰۰ متری یراق و ابزار آلات در شرق تهران طعمه حریق شد که این حادثه بدون مصدومیت مهار شد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا؛ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: حوالی ساعت ۱۰ امروز حادثه آتش سوزی انبار کالا در خیابان هنگام بالاتر از سازمان آب به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله مأموران ۴ ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.

«سید جلال ملکی» افزود: با حضور آتش نشانان مشاهده شد که یک مغازه بزرگ ابزار و یراق آلات دچار آتش سوزی شده که در طبقه بالایی این مغازه انبار مسقف به وسعت حدود ۵۰۰ متر وجود داشت.

وی ادامه داد: آتش سوزی از این انبار شروع شده بود که در محل حریق مقدار زیادی ابزار و یراق آلات وجود داشت و بر اثر این حادثه دود بسیار غلیظی از پنجره‌ها و سقف‌ها به بیرون متصاعد می‌شد.

ملکی با بیان اینکه آتش در حال سرایت به مغازه طبقه همکف بود خاطرنشان کرد: آتش نشانان از چند طرف به آتش حمله ور شده و پس از دقایقی آن را مهار کردند.

وی تاکید کرد: در کنار محل حادثه انبارهای دیگری و همچنین در ضلع پشتی این انبار یک ساختمان مسکونی وجود داشت که اگر آتش نشانان سرعت عمل در مهار آتش به خرج نمی‌دادند ممکن بود آتش به این بخش‌ها نیز سرایت کند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه علت این حادثه در دست بررسی کارشناسان است گفت: عملیات تخلیه دود و لکه گیری به پایان رسید و لحظاتی قبل آتش نشانان محل را ترک کردند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند