کدخبر: ۲۸۸۸۹۱ لینک کوتاه

گران‌ترین مدرسه جهان در کجا قرار دارد؟

اقتصادنیوز: آموزشگاه له روزه در سوئیس یکی از برترین آموزشگاه های جهان است. این آموزشگاه سال هاست از سرشناس ترین چهره های جهان میزبانی کرده است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از انتخاب، بسیاری از افراد معتقدند نرخ یادگیری دانش آموزان تا حد زیادی متاثر از شرایط تحصیل آنان است. درواقع هر اندازه شرایط تحصیل ایده آل تر باشد، احتمال موفقیت تحصیلی کودکان بالاتر است. برخی دیگر نیز می گویند وقتی استعداد در میان باشد، نیازی به امکانات فراتر از حد عادی نیست.

بسیاری از افراد معتقدند نرخ یادگیری دانش آموزان تا حد زیادی متاثر از شرایط تحصیل آنان است. درواقع هر اندازه شرایط تحصیل ایده آل تر باشد، احتمال موفقیت تحصیلی کودکان بالاتر است. برخی دیگر نیز می گویند وقتی استعداد در میان باشد، نیازی به امکانات فراتر از حد عادی نیست.

با گران ترین مدرسه جهان آشنا شوید

به هر حال آموزشگاه له روزه به این حرف ها توجهی ندارد و شاگردان می توانند با هزینه حدودی 130،500 دلار در این مدرسه لاکچری تحصیل کنند. این مدرسه به طور میانگین سالانه پذیرای 400 دانش آموز با 90 معلم ثبت است.موسسه له روزه توسط پائول امیل کارنا در سال 1880 ساخته شده است.

این مدرسه شبانه روزی قدیمی ترین مدرسه شبانه روزی بین المللی سوئیس است. این موسسه دارای دو دانشگاه در دو مکان زیبا است که بر اساس فصل های بهار و تابستان طراحی شده است.در زمستان، مدرسه به کلبه های چوبی برای اسکی و تفریح دانش آموزان کوچ می کند. برخی از فارغ التحصیلان معروف این مدرسه عبارتند از شاهزاده رنهیر موناکو، پادشاه آلبرت دوم بلژیک، پادشاه فاروق مصر و محمدرضا پهلوی از ایران.

با گران ترین مدرسه جهان آشنا شوید

دان آموزان این مدرسه در میانگین سنی هشت تا هجده سالگی قرار دارند. این مدرسه شبانه روزی بین المللی دانشجویان را از 67 کشور پذیرفته و دانش آموزان دختر و پسر را تفکیک می کند. دانش آموزان له روزه معمولا دو زبانه هستند، و آنها مجاز به مطالعه تا چهار زبان در یک زمان نیز خواهند بود.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند