کدخبر: ۲۹۰۷۸۵ لینک کوتاه

رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا:

خودت می‌دانی دنبال جنگ با ایران هستی/پهپاد ما در مرز ایران چکار داشت؟

اقتصادنیوز؛ ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا با طرح این پرسش که پهپاد ما در مرز ایران چکار داشت؟، خطاب به دونالد ترامکپ گفت: ایران به برجام پایبند بود. ترامپ، می دانی که تو به دنبال جنگ با ایران هستی. تو و نتانیاهو بهتر است ما را به جنگ با ایران نکشانید.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از مهر؛ «ماکسین واترز» (Maxine Waters) رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در پیامی توئیتری اعلام کرد: ترامپ نمونه خطرناک، خودشیفته و بیچاره یک رئیس جمهور است.

قانونگذار آمریکائی: پهپاد ما در حریم هوایی ایران چکار داشت؟

رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در این خصوص نوشت: ترامپ؛ تو بخاطر به اصطلاح متوقف کردن حمله به ایران هیچ اعتباری به دست نمی آوری. چرا این پهپاد بدون سرنشین در حریم هوایی ایران بود؟ چرا این ماموریت شناسایی درحال انجام بود؟ تحریک نکن و سپس اظهار بی گناهی هم نکن.

وی در توئیت دیگری تصریح کرد: آیا تصور می کنی نگران کردن آمریکا درباره جنگ با ایران بر درخواست های فزاینده برای تحقیق درباره استیضاح تو سایه می افکند؟ ترامپ، تو یک نمونه خطرناک، خود شیفته و بیچاره از یک رئیس جمهور هستی، باید استیضاح شوی.

«ماکسین واترز» در پیام توئیتری دیگری تأکید کرد: ایران به برجام پایبند بود. ترامپ، می دانی که تو به دنبال جنگ با ایران هستی. تو و نتانیاهو بهتر است ما را به جنگ با ایران نکشانید. ما به این جنگ نیازی نداریم.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند