کدخبر: ۲۹۱۷۹۹ لینک کوتاه

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد

دغدغه سلامت و امنیت انتخابات اسفند

تبریز- مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری آذربایجان شرقی گفت: سلامت و امنیت انتخابات اسفند ماه دغدغه مهم مجریان امر انتخابات در استان است.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرنگار مهر ، مرتضی محمدزاده ظهر امروز یکشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان عجب‌شیر با بیان اهمیت انتخابات امسال گفت: مدیران باید بدانند که خط قرمز ما رعایت دقیق بی‌طرفی نظام اداری در انتخابات است که تمام تلاش خود را در تحقق این هدف به کار خواهیم بست.

محمدزاده از مسئولان شهرستانی خواست نسبت به موضوع انتخابات آینده مجلس یازدهم حساسیت بیشتری داشته باشند و رعایت قانون و اصل بی‌طرفی را در تمام مناسبات سازمانی خود مورد توجه قرار دهند.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری آذربایجان شرقی در همین خصوص افزود: سلامت انتخابات و بی‌طرفی مسئولان دولتی، خط قرمز ستاد انتخابات استان است.

محمدزاده ابراز داشت: انتخابات، تبلور اراده عمومی در جوامع مردم‌سالار است و اعتماد مردم به دولت به عنوان امانت‌دار رأی آنها، سرمایه اجتماعی باارزش است.

وی گفت: با برگزاری انتخابات سالم و قانونی تبلور اراده عمومی و اعتماد مردم به دولت و مسئولان تقویت می‌شود.

وی سپس گفت: با توجه به راهبرد دشمن در تقویت نگرانی و احساس بد از وضعیت کشور، کارگزاران نظام در همه سطوح باید وضعیت واقعی جامعه را برای عموم تبیین کنند تا برداشت درستی از آینده ایجاد شود.

وی گفت: هم اکنون شکاف عمیق بین وضعیت واقعی کشور و احساس عمومی از وضع جامعه وجود دارد که این نتیجه توطئه‌ها و شیطنت‌های دشمنان است.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند