کدخبر: ۲۹۱۸۰۵ لینک کوتاه
لینک کوتاه کپی شد

شیطنت بیگانگان در مشکل بدحجابی

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه گفت: مشکل بدحجابی در جامعه کنونی ریشه در شیطنت بیگانگان دارد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرگزاری فارس، حجت الاسلام ابراهیمی امشب در شصت و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی زرندیه اظهار کرد: مشکل بدحجابی در جامعه کنونی ریشه در شیطنت بیگانگان دارد و برخلاف عقیده بعضی که آن را در اعتقادات مردم می بینند، این گونه نیست.

وی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی مردمی متدین و معتقد هستند که به تمامی اصول و ارزش های دینی و عرفی خویش پایبند می باشند.

امام جمعه شهرستان زرندیه در ادامه افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی مشکلات اقتصادی و دیگر مشکلات موجود را حربه ای برای پیشبرد اهداف خود قرار داده اند تا بتوانند به این طریق به اهداف شوم و مخرب خویش دست یابند.

احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان زرندیه نیز در این جلسه گفت: هفته حجاب و عفافه از 15 تا 21 تیرماه سال جاری است.

وی نصریح کرد: از مسئولین شهرستان در خواست داریم نسبت به برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی در این خصوص اهتمام بیشتری داشته باشند.

دبیرکارگروه عفاف وحجاب شهرستان زرندیه در ادامه افزود: تبلیغات محیطی، تشویق بانوان محجبه در برنامه های مختلف، برپایی نمایشگاه حجاب و عفاف در نقاط مختلف شهرستان، حضور دسته جمعی بانوان محجبه در محافل عمومی، حضور فعال خواهران طلبه و بسیجی در فضای مجازی، برگزاری کرسی های آزاداندیشی با موضوع حجاب برتر، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری، اجرای طرح آراستگی فرهنگی در دانشگاه ها، نظارت بر عملکرد صنوف مختلف، آموزشگاه های آزاد، موسسات خصوصی و پایگاه های مجری طرح غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در تابستان، ترویج فرهنگ غیرت در میان مردان و برگزاری همایش مدافعان حریم خانواده بخشی از برنامه های فرهنگی پیش بینی شده این هفته در شهرستان زرندیه است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند